X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bike Jamboree - sztafeta rowerowa w duchu zero waste

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 10:30
Najpierw na rowerach pojechali do Japonii, potem postanowili w ten sposób okrążyć świat. Wyjechali w maju 2017 roku, by dwa i pół roku później dotrzeć na World Scout Jamboree w Zachodniej Wirginii w USA i wrócić do Polski.
Audio
  • Agata Walczak i Monika Szenfer opowiadają o sztafecie rowerowej Bike Jamboree (4 bieg/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pexels/Pixabay.com

Jak mówią sami zainteresowani - Bike Jamboree to historia o przyjaźni i wielkim wysiłku wielu osób - doświadczonych podróżników i ludzi bardzo młodych - by wspólnie zrealizować rowerową podróż dookoła świata. Trasa została podzielona na 37 etapów. Monika Szefner jechała na odcinku syberyjskim. - Dotarłam tam w czerwcu, pogoda nam sprzyjała, ale w nocy robiło się naprawdę chłodno. Temperatura potrafiła spaść nawet do zera - opowiada podróżniczka. 

Inicjatywa Bike Jamboree stawia też na ekologię. - Staraliśmy się choć trochę ograniczyć produkcję plastiku i postawiliśmy na zero waste - opowiadają uczestniczki sztafety. - Na naszym etapie w drużynie były Kasia i Paulina, które miały woreczki strunowe, butelko wielokrotnego użytku, własnoręcznie uszyte siatki na owoce i pilnowały, żebyśmy z tego korzystali - wspomina Agata Walczak.

W audycji rozmawiamy także o trudach kolejnych etapów sztafety i o tym, jak wyglądały przygotowania uczestników Bike Jamboree.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Agata Walczak, Monika Szenfer (uczestniczki Bike Jamboree)

Data emisji: 2.08.2019

Godzina emisji: 16.16

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak