X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hubert Paszkiewicz i jego aktorska droga

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 18:16
- Przez lata trenowałem taniec towarzystki, grałem też na trąbce. Ale wiedziałem, że to nie jest to, co chcę robić całe życie. Zrozumiałem, że te pasje można połączyć w aktorstwie - mówił w Czwórce Hybert Paszkiewicz, aktor Teatru Narodowego. 
Audio
  • Hubert Paszkiewicz opowiada o doświadczeniach, pracy w Teatrze Narodowym i jako aktor dubbingowy (Artystyczny wybieg/Czwórka)

W programie aktor wspominał moment, w którym dowiedział się, że dostał angaż w Teatrze Narodowym w Warszawie. - To było wielkie "wow", bo to niesamowite wyróżnienie, ale z drugiej strony chwila zastanowienia, czy podołam temu wyzwaniu - mówił w Czwórce. Opowiadał też o swojej aktorskiej ewolucji. - Staram się świeżo patrzeć na każdą rolę i podchodzić do swojego zawodu z największą pokorą. Ale z każdą nową rolą wszystko się dla mnie zmienia. Zawsze. Za każdym razem. Bo grając, wchodzimy w jakąś konwencję, chowamy się za swoimi postaciami - tłumaczył Paszkiewicz.

Jego kariera na deskach Teatru Narodowego rozpoczęła się w 2017 od "Opowieści zimowej" Szekspira w reżyserii Marcina Hycnara. Jak aktor wspomina tamtą rolę? I jakie pojawiły się później? Jak przygotowuje się do swoich ról i kiedy podjął decyzję, by w ogóle zostać aktorem? Za co lubi dubbing? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

W programie także rozmowa z Magdaleną Zych, fotografką, autorką prac wielkoformatowych. Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji "Artystyczny wybieg", 4.08.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzi: Katarzyna Cygler

Gość: Hubert Paszkiewicz (aktor Teatru Narodowego) 

Data emisji: 21.06.2019  

Godzina emisji: 15.06

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Julia Skrzynecka: nie tworzę światów na żądanie

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 13:00
- Zawód, który wykonuję sprawił, że nawet kiedy wybieram się do teatru jako widz patrzę na sznurówki w butach u aktorów - śmieje się Julia Skrzynecka i zdradza tajniki pracy scenografa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Ostrowska-Kunert: jako artystka żyję w zgodzie ze sobą

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 19:00
Ewa Ostrowska-Kunert to aktorka, absolwentka londyńskiego Actor's Temple, specjalizującego się w technice Sanforda Meisnera. Współzałożycielka Fundacji i studia Drama Point. Produkuje spektakle, uczy gościnnie w Szkole Impro oraz AktoRstudio. Pracuje także w korporacji, ale jak podkreśla, to także praca artystyczna.
rozwiń zwiń