X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pasjonauci

10.08.2019
Pasjonauci 10 sierpnia godz. 11:06
O Audycji

Pasjonauci

Pamięć fotograficzna.To powiedzenie w odniesieniu do naszej bohaterki można traktować dosłownie, ale także metaforycznie. Karolina Jonderko jest fotografką, a interesują ją pamięć i tożsamość. Pochodzi ze Śląska, jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. Może pochwalić się niemałymi osiągnięciami?-?jest laureatką wielu konkursów fotograficznych, m.in. Grand Press Photo, Photo Annual Award 2013, One Eyland. Karolina fotografowała pokoje, które pozostały po osobach zaginionych oraz siebie w ubraniach zmarłej mamy. Jaki będzie kolejny projekt fotografki?

Prowadzący: Kwiatkowska Beata

Goście: Karolina Jonderko

Data emisji: 10.08.2019

Playlista