X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka w Zakopanem. Jak żyją góralscy hipsterzy?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 14:20
Kasia Dydo i Karina Terzoni w długi sierpniowy weekend wybiorą się do Zakopanego, żeby sprawdzić, czym żyje w lecie zimowa stolica Polski.
Przedstawiciele różnych dziedzin sztuki na stałe wpisali się w historię Zakopanego (zdj. ilustracyjne)
Przedstawiciele różnych dziedzin sztuki na stałe wpisali się w historię Zakopanego (zdj. ilustracyjne)Foto: Krzyzak/Shuttersock.com/dom. publiczna

W audycji "Rozbiegani" porozmawiamy z Justyną Żyszkowską, biegaczką wysokogórską, zawodniczką biegów ultra trailowych, przewodnikiem tatrzańskim, instruktorem narciarstwa wysokogórskiego PZA oraz organizatorką biegu Granią Tatr. Nasze plenerowe studio odwiedzi także Kamil Leśniak, czołowy ultra maratończyk górski.

Po godz. 10.00 zapraszamy na "Stację Kultura", w której spróbujemy nakreślić portret góralskich hipsterów. Gdzie bywają, jakiej słuchają muzyki, jakie oglądają wystawy, dokąd chodzą do kina, jakie spektakle oglądają? 

W audycji pojawi się także Magdalena Schejbal i opowie o nowoczesnym Domu Kultury Dworzec oraz o swoich ulubionych miejscach z Zakopanem.

***

Czwórka w Zakopanem zagości w piątek (16.08). Na plenerowe wydania audycji od godz. 9.05 zapraszają Kasia Dydo i Karina Terzoni.

kul/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak