X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Dobrych Zawodach 17.08.2019 08:07

W Dobrych Zawodach 17.08.2019 08:07
O Audycji
Tytuł W dobrych zawodach 2019/08/17 08:00
Opis

Zbliża się Golgota Młodych , której hasłem jest "Rozłam". Co oznaczają słowa: "mieć w nienawiści ojca i matkę"? Jak przeżywać moment opuszczenia rodzinnego domu i jaki jest jego sens? W ostatnie dni wakacji (22-26 sierpnia) Bracia Mniejsi Kapucyni zapraszają na Golgotę Młodych do Serpelic na Bugiem by zmierzyć się z tymi pytaniami. Powiemy także o XII Warsztatach Muzycznych Pallotyńskiej Diakoni Muzycznej, które odbędą się od 26 do 30 VIII w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie . W tym roku zajęcia poprowadzi p. Hubert Kowalski - polski dyrygent, kompozytor, producent muzyczny, śpiewak i kontrabasista związany ze środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze Ojców Dominikanów. Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami.

Goście Agata Kałamucka, Łukasz Gołaś, Małgorzata Chutek
Playlista
Tagi
Playlista