X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 22 sierpnia godz. 16:05

Czat Czwórki 22 sierpnia godz. 16:05
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2019/08/22 15:00
Prowadzący Firan Piotr
Opis

Czy prawo nadąża za hulajnogami? Na początku tygodnia w Krakowie doszło do potrącenia dziecka przez użytkownika hulajnogi. To kolejny wypadek, który wymaga interwencji medycznej w związku z nieostrożną jazdą i brakiem przepisów dotyczących tego środka miejskiego transportu. Zdarzają się także sytuacje ekstremalne – podczas długiego weekendu kamery zarejestrowały mężczyznę jadącego na hulajnodze pasem awaryjnym krajowej siódemki. Czy prawo mające unormować zasady poruszania się elektrycznymi hulajnogami i ich eksploatacji nadąża za fantazją i wiarą we własne możliwości użytkowników tych środków transportu? Rozstrzygnięcie konkursu "Początek i Koniec". Po 16.00 komentarz międzynarodowy - spotkanie Prezydentów Francji i Rosji; wystawa w Moskwie upamiętniająca 80 rocznicę podpisania aktu Ribbentrop - Mołotow - jaka towarzyszy jej narracja?

Goście Kuba Czajkowski, Kuba Czajkowski, Paweł Lekki, Mikołaj Pieńkos, Paulina Mróz
Playlista
Tagi
Playlista