X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Kluszkowcach jak w Himalajach

Karina Terzoni spędziła noc na wysokości 6. piętra. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miejscem jej noclegu był namiot powieszony na skalnej ścianie. 
Himalaya Base Camp
Himalaya Base CampFoto: materiały promocyjne Himalaya Base Camp
O Audycji
Tytuł W Kluszkowcach jak w Himalajach
Prowadzący Terzoni Karina

Dziennikarka zdradza, że by tego dokonać wyszła ze swej strefy komfortu, przełamała swój strach, a razem z nią zrobiły to inne osoby, uczestnicy Himalaya Base Camp. - Rewelacja. Chciałyśmy się sprawdzić, spędzić miło czas, poznać fajnych ludzi, dlatego przyjechałyśmy na Himalaya Base Camp do Kluszkowców - przyznają Karolina i Ewelina. - Podczas nocy czułyśmy się bezpiecznie, choć towarzyszyły nam duże emocje - dodają. 

Zobacz galerię zdjęć z Himalaya Base Camp>>>

Największą, choć nie jedyną, atrakcją Himalaya Base Camp jest biwak w specjalnie przygotowanych, wiszących na ścianie platformach portaledge. Zapewniają one niesamowite widoki i wrażenia. 

- Dużo czasu spędziłam w Himalajach i Karakorum, ale Tatry są moim domem i polem sportowego wspinania - mówi Michał Król, międzynarodowy przewodnik wysokogórski i pomysłodawca imprezy. - Gdy byłem młodym wspinaczem nie miałem takich możliwości. Jako samouk wspinałem się z kolegami, uczyliśmy się na próbach i błędach. A pomysł na Himalaya Base Camp pojawił się kilka lat temu. Na jednej z wypraw sypał cały czas śnieg, więc się nigdzie nie ruszyliśmy, dużo czasu spędziliśmy w namiocie. Miałem dużo czasu na myślenie. Powstał pomysł na taki obóz, z górskim wspinaczkowym klimatem - dodaje. 

Jak to wszystko działa, czego możemy się nauczyć w Himalaya Base Camp? Dlaczego tak ważne są szkolenia z GOPRowcami? Kto może być uczestnikiem takiego obozu i czy do Kluszkowców warto zabrać dzieci? O tym m.in. w nagraniu audycji. 


Karina Terzoni na Himalaya Base Camp fot. materiały promocyjne/Himalaya Base Camp Karina Terzoni na Himalaya Base Camp fot. materiały promocyjne/Himalaya Base Camp

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Michał Król (założyciel Himalaya Base Camp), Marek Ciaś (instruktor GOPR), Karolina i Ewelina (uczestniczki obozu)

Data emisji: 30.09.2019

Godzina emisji: 10.07

pj

Playlista
Tagi
Playlista