X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Muzyka współczesna". Pezet wraca po siedmioletniej przerwie

Po siedmiu latach od premiery ostatniej płyty powraca z nowym albumem pt. "Muzyka współczesna". - Chciałem, żeby ta płyta była przewrotna i myślę, że spełnia swoją funkcję. Wbijam nią kij w mrowisko - mówił Pezet.
Prowadzący audycję Michał Witak Numer Raz, Pezet
Prowadzący audycję Michał Witak "Numer Raz", PezetFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Pezet: tą płytą wbijam kij w mrowisko
Opis

Ostatni album rapera "Radio Pezet" ukazał się w 2012 roku. Producentem płyty był Sidney Polak. "Muzyka współczesna" miała swoją premierę 27 września. Poza Pezetem na albumie usłyszymy kolaboracje z takimi artystami jak Taco Hemingway, Syny, Bryndal, Lua Preta, KęKę, Sokół, Otsochodzi czy Jan-Rapowanie.

- Na przełomie kilkudziesięciu ostatnich lat rap bardzo się zmienił. Rozmyły się granice, które definiowały ten gatunek – mówił Pezet. Mam liberalne podejście do takich zmian, bo muzyka niezależnie od gatunku może być dobra albo zła. Chciałbym, żeby rap był muzyką, która jest oknem na świat, więc jego ewoluowanie uważam, za naturalny proces – komentował.

Na płycie, jak opowiadał, znajdziemy inspiracje rave'em, hiphopową sceną brytyjską i latami 90. To luźna mieszanka gatunków podana w nowej odsłonie. – Sięgnąłem po brzmienia, które znam od dawna, bo muzyka współczesna jest dla mnie ich przekrojem – mówił raper. Co na niej znajdziemy? Więcej o materiale i współpracy z artystami w nagraniu rozmowy.

Numer Raz na fali - druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Goście: Pezet

Data emisji: 8.10.2019

Godzina emisji: 22.05

ac/pj

Playlista
Tagi
Playlista