X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12”/h. Dobry styl Javy

Java gardzi monotonią, jego sety są przemyślane i zaserwowane w dobrym stylu.
Java w Czwórce
Java w CzwórceFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł 12”/h. Dobry styl Javy
Opis

Java, czyli Paweł Jaworski pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego i związany jest z kolektywem Stowarzyszenie Pozytyvka. Swoją przygodę z graniem rozpoczął w 2003 roku w Zielonej Górze, gdzie na słynnej Techstancji zaczynał kręcić swoimi pierwszymi czarnymi krążkami. Artysta współprowadził wraz z Goldim audycję Electronic Beats w Radiu Index, a także zorganizował kilka imprez.

Podczas setów nie lubi ograniczeń, dlatego można w nich usłyszeć mroczne bezkompromisowe techno, ale także dużo ciepłych, a czasem nawet melancholijnych pejzaży muzycznych. Od kilku lat jest członkiem kolektywu POZYTYVcrew, a jako członek Stowarzyszenia Pozytyvka stara się krzewić niebanalną elektronikę w Gorzowie i okolicach.

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Java (Paweł Jaworski)

Data emisji: 16.10.2019

Godzina: 19.03

pj

Playlista
Tagi
Playlista