X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Nauka 17 października godz. 12:05

Stacja Nauka 17 października godz. 12:05
O Audycji
Tytuł Stacja Nauka 2019/10/17 12:00
Prowadzący Kuniszewicz Patryk
Opis

Dziś w Stacji Nauka czaka nas próba w tunelu aerodynamicznym! Sprawdzimy jak testowane są samoloty, zanim pełne pasażerów wzbiją się w powietrze. Powiemy o najszybszych mrówkach na świecie, tlenie na Ziemi i innych planetach oraz kosmicznych kombinezonach. Będą też najświeższe doniesienia naukowe po angielsku. Nasz gość Adam Woś, opiekun projektu "25 under 25"opowie o jego drugiej edycji, którego celem jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób przed 25 rokiem życia, chcących zmienić społeczno-gospodarcze oblicze Polski. Aplikować w konkursie można w ramach pięciu kategorii: "Biznes", "Nowe technologie", "Działalność społeczna", "Nauka" oraz "Wspieranie różnorodności".

Goście Adam Woś
Playlista
Tagi
Playlista
  • ETHERWOOD - Souvenirs (Feat Zara Kershaw)