X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Nauka 18 października godz. 12:03

Stacja Nauka 18 października godz. 12:03
O Audycji
Tytuł Stacja Nauka 2019/10/18 12:00
Prowadzący Kuniszewicz Patryk
Opis

Mit Draculi i ludzie-wampiry, którzy potrzebują w swojej diecie krwi - kim są tacy ludzie? Jak uzupełniają swoją dietę? Odpowiedzi poszukamy dziś po godzinie 12 w Stacji Nauka. Pospacerujemy też śladami Uniwersytetów i ciekawych wyższych uczelni. Tym razem Madryt. Przejdziemy się ulicami miasta, sprawdzimy co oprócz nauki możemy tam porobić. Będą też goście- licealiści z Czackiego i techniku Mechatronicznego z Wiśniowej, którzy utworzyli grupę Rabyte, która startuje w konkursie robotycznym organizowanym przez największe uczelnie techniczne USA. Wspiera ich Politechnika Warszawska . Wkrótce otrzymają ok. 50 kg części, z których ma powstać poduszkowiec badawczy lub łazik międzygalaktyczny. Zapraszamy!

Goście Jakub Maliszewski, Martyna Kozon
Playlista
Tagi
Playlista
  • ROYKSOPP - Poor Leno (edit)
  • Muflon - Pere Lachaise feat. DJ Grubaz
  • The Raconteurs, - Help Me Stranger
  • THE PRODIGY - Breathe