X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 18 października godz. 15:05

Czat Czwórki 18 października godz. 15:05
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2019/10/18 15:00
Prowadzący Firan Piotr
Opis

W Cztery Oczy z….Tureckimi wokalistkami. Kornelia Binicewicz jest antropolożką kultury, kolekcjonerką płyt, didżejką. Ukończyła etnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest założycielką projektu muzyczno-antropologicznego Ladies on Records. 60s & 70s Female Music, poświęconego kobiecej muzyce z lat 60. i 70. Obecnie Kornelia mieszka w Stambule, gdzie bada turecką muzykę. Na co dzień przeczesuje zakurzone sklepy z płytami winylowymi i targi staroci, rozmawia z dawnymi diwami sceny tureckiej i wielbicielami muzyki.

Playlista
Tagi
Playlista
  • PUMAROSA - Fall Apart (Edit)
  • BEASTIE BOYS - Sabotage