X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artystyczny wybieg 20 października godz. 15:06

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/10/20 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

Gościem Artystycznego Wybiegu jest Paweł Łyjak. W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest laureatem Nagrody Imienia Tadeusza Kulisiewicza w 2009 roku. W 2010 roku otrzymał od Prezydenta Miasta Białystok stypendium dla Młodych Twórców, zajmujących się działalnością artystyczną. 2010-2012 pracownik Akademii Sztuk Pięknych Warszawskiej. Prowadził zajęcia artystyczne, z osobami niepełnosprawnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Był koordynatorem wydarzeń kulturalnych. W latach 2012-2013 współtworzył artystyczną przestrzeń laboratoryjną Dzika6na79, w 2014 brał udział w tworzeniu się przestrzeni artystycznej Neurony Lustrzane. (artinfo) Basia Pospiszyl ilustratorka z Katowic, jej prace można znaleźć na Facebooku, Instagramie i Pakamerze. Prezentują naburmuszonych ludzi, wybiera mocne kolory. Rysuje prace, które sama chciałaby mieć. Część ilustracji powstała na konwencie tatuażu. Mężczyznom dodaje często brodę. Dlaczego? Chodzi o teksturę, którą chce pokazać na pracy. W ramach festiwalu Kamera Akcja organizowany jest konkurs dla młodych Krytyk mówi i Krytyk pisze. Konkurs odbywa się pod patronatem Filmoteki Narodowej. Zwycięskie teksty będą opublikowane w magazynie KINO i w Film&TVKamera. - relacja z wręczenia nagród

Goście Paweł Łyjak
Playlista
Tagi
Playlista
  • Yacht - Blue On Blue
  • FRESH MODE - This Is How We Do It
  • TROJ - Janet
  • RED HOT CHILI PEPPERS - Tell Me Baby
  • GREENTEA PENG - Mr. Sun (miss da sun)
  • winio haipeson rj - właśnie tak!
  • The Jungle Giants - Heavy Hearted (Fouk 1AM Remix)
  • A Certain Ratio - Houses In Motion (Single Version)
  • Linia Nocna - Notre Dame
  • BOY HARSHER - Send Me a Vision