X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

P.Unity: przyzwyczailiśmy się do bycia wyjątkiem

W październiku 2018 roku ukazała się debiutancka płyta P.Unity. - Dla nas był to koniec długiej drogi. Zamknęliśmy etap pracy studyjnej i rozpoczęliśmy "badania w terenie". W trakcie koncertów okazało się, że zarejestrowaliśmy szkice, które dopiero w wersji live stają się kompozycjami - wspominają Jędrzej Dudek i Maciej Sondij.  
Od Lewej: Maciej Sondij , Jędrzej Dudek z P.Unity
Od Lewej: Maciej Sondij , Jędrzej Dudek z P.UnityFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł P.Unity: przyzwyczailiśmy się do bycia wyjątkiem
Prowadzący Ula Kaczyńska 
Opis

W tym roku P.Unity wystąpiło na większości letnich festiwali muzycznych. I tych największych, i tych najbardziej klimatycznych. - Zagraliśmy na Czwartej Scenie Czwórki na Up To Date w Białymstoku. Przewija się tam tyle muzycznych klimatów i tyle historii, że poczuliśmy się jak w domu. Choć były momenty, kiedy patrzyłem na innych obecnych tam artystów i zastanawiałem się, jak to się stało że tu trafiliśmy - śmieje się Jędrzej Dudek. A Maciej Sondij dodaje: Przyzwyczailiśmy się do bycia jakimś wyjątkiem. Już w czasach licealnych mieliśmy problem, żeby "sparować się" z innymi muzykami na scenie - wspomina.

P.Unity na scenie Czwórki - zobacz, co się działo >>>

Co P.Unity planują na przyszłość? Do jakiej szuflady chcieliby zmieścić nowe utwory? Gdzie jeszcze zagrają w tym roku? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Goście: Jędrzej Dudek, Maciej Sondij (P.Unity)

Data emisji: 30.10.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista
  • P.Unity, - Soulschool