X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warsaw Surf Film Festival. Kino na wysokiej fali

14 listopada w Warszawie wystartuje Warsaw Surf Film Festival. W ciągu 4 dni wyświetlonych zostanie 15 filmów poświęconych jednemu z najpopularniejszych sportów wodnych.
Maciek Krystosiak
Maciek KrystosiakFoto: Hanna Dołegowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Warsaw Surf Film Festival. Kino na wysokiej fali
Prowadzący Hanna Dołęgowska
Opis

WSSF to festiwal niezależnych filmów surfingowych, ale też miejsce spotkań ludzi, którym surfing i związany z nim styl życia jest bliski. Prezentowane podczas festiwalu filmy pokazują surfing w rożnych jego odsłonach: na Bałtyku, na Hawajach, a nawet na kole podbiegunowym. Bohaterami filmów są miłośnicy surfingu i surferskie gwiazdy, które wygrywają międzynarodowe zawody lub pływają na największych falach świata. 

O imprezie i surfingu w Polsce opowiedział Maciej Krystosiak, założyciel klubu Akademia Surfingu. - Festiwal odbędzie się między 14 a 17 listopada w Warszawie. W ramach imprezy zobaczymy m.in. widowiskowy "Momentum generation", którego producentem wykonawczym jest Robert Redford - opowiadał.

Zobacz zwiastun filmu "Momentum generation":

- W nagrodzonym niedawno nagrodą Emmy filmie zobaczymy takie gwiazdy, jak Kelly Slater, Rob Machado, Shane Dorian, które z alternatywnego sportu dla wybranych sprawiły, że surfing stał się oficjalną dyscypliną olimpijską - przypominał, zapewniając, że fabuła filmu na pewno nas zaskoczy. - To nie tylko biografia surferów. Film opowiada o tym, co dla nas, sportowców jest najważniejsze, czyli obcowaniu z żywiołem i naturą - dodawał. 

Jakie ikony surfingu zobaczymy na dużym ekranie? Jakie filmy wyselekcjonowano w ramach tegorocznej odsłony Warsaw Surf Film Festiwal? Więcej na ten temat w rozmowie z gościem Czwórki. 

Poza tym w audycji podsumowanie gokartowego ROK Cup 2019. Gośćmi Czwórki byli reprezentanci Akademii ORLEN Team: Piotr Czaja i Kacper Nadolski oraz Idalia Czarnocka z biura ROK CUP. A z Gosią Rdest rozmawialiśmy o jej plany na sezon 2020.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Data emisji: 10.11.2019

Godzina emisji: 11.18

ac

Goście Idalia Czarnocka , Kacper Nadolski , Piotr Czaja , Maciek Krystosiak
Playlista
Tagi
Playlista
  • JACK WHITE - Over And Over And Over
  • STEVE SPACEK, BLACKPOCKET - Worlds Together
  • Bedoes & Lanek - Jesteś Ładniejsza Niż Na Zdjęciach (na zawsze)
  • THE GOSSIP - Listen Up (Remix)
  • REFLEX - Remember
  • PRAKTYCZNA PANI - Taki Poost
  • TUNE-YARDS - Look at Your Hands
  • GREENTEA PENG - Mr. Sun (miss da sun)
  • TCTS - Thinking About You ft. Leo Kalyan