Koncert Marty Zalewskiej - usłysz go jeszcze raz

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 21:30
W "Będzie głośno" po godz. 19.05 zapraszamy na retransmisja koncertu Marty Zalewskiej - laureatki drugiego konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno". 
Koncert Marty Zalewskiej w Czwórce
Koncert Marty Zalewskiej w CzwórceFoto: Bartek Bajerski

Marta Zalewska to nagromadzenie talentu na jedną osobę, które mocno przekracza normę. Jest jednocześnie wokalistką, multinstrumentalistką z klasycznym wykształceniem i autorką tekstów. Punktem zwrotnym w jej karierze był udział w konkursie debiutów podczas festiwalu w Opolu w 2016 roku. Dostała także angaż do spektaklu Teatru Roma "Once" - polskiej premierze nagradzanego na całym świecie musicalu.

Koncert, w którym będzie można uczestniczyć za pośrednictwem Czwórki z domów,  to zapis wydarzenia, które odbyło się 8 listopada  ubiegłego roku w ramach akcji "Ekoiści".

***

Na audycję z cyklu "Będzie głośno" w piątek (03.04) po godzinie 18.05 zaprasza Damian Sikorski.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Lins z płytą "Moja wina". Ten krążek jest "bardziej" niż poprzednie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2020 15:22
Kasia Lins zapowiada nowy album "Moja wina", następcę świetnie przyjętego debiutu "Wiersz ostatni" z 2018 roku. Już teraz można posłuchać pierwszego singla "Rób tak dalej". 
rozwiń zwiń