Dni otwarte na uczelniach - będą spotkania online?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 14:19
Tegoroczni maturzyści podejmują już decyzje, dotyczące ich dalszej nauki. W tym roku prawdopodobnie dni otwarte na uczelniach odbywać się będą przez internet.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Pla2na

Zamiast "tradycyjnych" spotkań z przyszłymi żakami uniwersytety przygotowują spotkania online. Na przykład UMCS we wtorek organizuje webinar dla kandydatów. Podczas wydarzenia zainteresowani poznają szczegóły rekrutacji, zapoznają się z ofertą kół naukowych i zobaczą kampus uczelni. Inne uczelnie też proponują wirtualne zwiedzanie swoich kampusów. Jak będą wyglądać tegoroczne spotkania z potencjalnymi, przyszłymi studentami? O tym porozmawiamy we wtorkowe popołudnie. 

Czytaj także:

***

Na audycję "Strefa studenta" zapraszamy we wtorek (1.12) po godz. 14.05.Program poprowadzi Weronika Puszkar

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nauka zdalna - aspiracje i obawy współczesnych studentów

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 19:53
Listę aspiracji i życiowych planów dzisiejszych studentów otwiera stała i dobrze płatna praca - wynika z badań naukowców z Radomia. - Jednak w życiu nie liczy się wyłącznie kariera. Chcę być także szczęśliwa i robić to, co lubię, nawet zarabiając mniej - mówiła jedna z słuchaczek w sondzie Czwórki. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studenckie koło naukowe - szansa na karierę?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2020 20:03
Koło Chemików, Filologów Polskich, a nawet koło Harry'ego Pottera - takie koła działają na uczelniach świata. Niestety Koła Picia Czekolady nie znajdziemy na polskich uczelniach, ale możemy do niego dołączyć na Wyspach Brytyjskich.
rozwiń zwiń