Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

Audycje „W dobrych zawodach” zaczniemy od Tygodnia Małżeństwa, który potrwa od 7 do 14 II. Odbywać się będzie pod hasłem:  Małżeństwo szczepionką na trudne czasy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/mavo
O Audycji

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 27 krajach na 4 kontynentach. Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

W związku ze zbliżającym się Dniem św. Walentego Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza 7 lutego o godz. 19.00 do udziału w 12. Debacie Walentynkowej pt. “Szczepionka na brak miłości”. Debata odbędzie się w formie ONLINE. Gościem debaty będą małżonkowie Monika i Marcin GOMUŁKOWIE, z którymi będzie można porozmawiać na temat związane z miłością, związkiem i rodziną.

11 lutego br. po raz kolejny obchodzony będzie Światowy Dzień Chorego. Ustanowił go Jan Paweł II dnia 13 maja 1992 r. Wyznaczył wówczas jego datę na 11 lutego - wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W audycji zastanowimy się jak w obecnym czasie młodzi podchodzą do pandemii, do tego że chorują członkowie rodziny czy koledzy.

Zaprasza Sylwia Sułkowska

Playlista
  • FOO FIGHTERS - Shame Shame (Edit)
  • Rymcerze - Nie zmarnuj swojego życia
  • The Verve - Bitter Sweet Symphony
  • TGD - Miłosierni
  • Szcześniak MietekNew Life M. - We mnie i w Tobie
  • Jascha Liberman Trio, - Blessed be the Lord