Jak trenują "lwice"?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 15:00
"Lwice trenują inaczej" to przewodnik stworzony specjalnie dla kobiet. W najbliższej audycji porozmawiamy o aktywności fizycznej dla aktywnych kobiet.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Maridav

Smit Shutterstock mont blanc turysta 1200.jpg
Chodzisz po Tatrach? Poradzisz sobie z Mont Blanc

W piątkowe przedpołudnie podpowiemy, jak dostosować dietę, nawadnianie i program treningowy do własnych możliwości. Z ekspertami porozmawiamy również jak dopasować aktywność fizyczną i nawyki żywieniowe do kobiecej fizjologii.

Sprawdź także:

W "Rozbieganych" również powiemy o właśnie rozpoczętym programie "WF na Chacie". Przez kolejne miesiące reprezentanci sześciu dyscyplin będą przekazywać najmłodszym tajniki uprawianych przez nich sportów. Wśród ambasadorów akcji nie brakuje rozpoznawalnych postaci, jak Sebastian Mila, Andrzej Supron czy Marcin Urbaś.


***

Na audycję z cyklu "Rozbiegani" w piątek (29.10) o 9.05 zaprasza Karina Terzoni. 

aw

Czytaj także

"Idzie RAK... będzie ZNAK" - tatuaż w miejsce blizn

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 10:30
Jak podaje Centrum Onkologii w Warszawie, ponad 50 proc. kobiet dziennie dowiaduje się, że ma raka piersi. Wiele z nich, w formie leczenia, jest poddawanych zabiegowi mastektomii. Monika Zielińska "Mamzeta", artystka sztuk wizualnych, która również zmagała się z tą chorobą, zorganizowała nietypowy konkurs tatuażu, który powstał w miejscu po jej piersi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rak piersi. "Nie patrzy w PESEL, nie czeka na wolny dzień"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 20:00
Codziennie ponad 50 Polek słyszy diagnozę - rak piersi. Jeżeli chodzi o zachorowalność, nie odbiegamy od reszty świata, zwłaszcza tego bardziej uprzemysłowionego. Przodujemy jednak w niechlubnym rankingu zgonów.
rozwiń zwiń