Sarsa w duecie ze Zdechłym Osą. Premiera "Baletu"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2023 11:00
W ubiegłym roku Sarsa wydała nowy album "Runostany". Teraz zaprasza na "Balet" z udziałem jednego z najbardziej wyrazistych polskich raperów.
Sarsa i Zdechły Osa.
Sarsa i Zdechły Osa.Foto: mat. promocyjne/Kayax

Sarsa to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem "Zapomnij mi" jej piosenki wciąż otrzymywały nagrody za sprzedaż i odsłuchania – jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną ("Zakryj") i podwójną platyną ("Tęskno mi"). Pierwsze kroki stawiała na scenie alternatywnej. Jej zespół Fluktua zwrócił uwagę dziennikarzy Radiowej Trójki, czy Czwórki. Od tamtej pory obserwujemy ewolucję muzyczną artystki, a jej osobliwa barwa głosu wciąż intryguje poszerzając grono odbiorców artystki. W Czwórce opowie o nowym singlu i współpracy ze Zdechłym Osą oraz o trasie koncertowej i albumie „Runostany”. - Ten album to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuję. Zmysły i głos wewnętrzny to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia - zapowiadała artystka.

W drugiej godzinie audycji gościem Czwórki będzie będzie Mateusz Hulbój. Mateusz jest producentem muzycznym, który współpracuje z artystami młodego pokolenia. W tym gronie są m.in. Ana Andrzejewska, Kita, Afterglow, Meek Oh Why?, Kiwi, Jann, Hela, czy Rozen.​

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (27.01) o godz. 18.00. Program poprowadzi Damian Sikorski.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka Alternatywa
Czytaj także

Arek Kłusowski: z nadchodzącą płytą chcę trafić do wszystkich ludzi

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2023 11:59
Po wydanym w maju 2021 roku albumie "Lumpeks" Arek Kłusowski zapowiada swój trzeci krążek. 16 stycznia, w Blue Monday, wydał nowy singiel zatytułowany "Najsmutniejszy człowiek świata". Jak zdradza artysta, to początek płytowej historii, która zakończy się happy endem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

W klubie fitness, u fryzjera i w mieszkaniu. Tam zagra Patryk Pietrzak

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2023 13:50
Pierwszą gitarę zrobił z zabawkowego karabinu, później - już na poważnie - zaczął grać zespole Ted Nemeth. W ubiegłym roku wydał solowy album "Ok Boomer", a teraz Patryk Pietrzak wyruszył w niezwykłą trasę koncertową. 
rozwiń zwiń