X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Internet pomaga zrealizować marzenia

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2014 19:37
Coraz częściej ludzie chcący zrealizować swoje - wydawać by się mogło: nierealne - pomysły, sięgają po pomoc internautów z całego świata. Co zrobić, żeby nasz pomysł zainteresował innych i z jakiego serwisu najlepiej skorzystać? O tym rozmawiali Kuba Marcinowicz i Marcin Kubicki, redaktor naczelny "T3".
Audio
  • Plan reaktywacji magazynu "Secret Service" o wsparcie finansowe byłych czytelników, okazał się sukcesem (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Internet pomaga zrealizować marzenia
Foto: Glow Images/East News

- Szał rozpoczął się kilka lat temu za sprawą serwisu kickstarter.com. Była to pierwsza tak rozwinięta platforma do dzielenia się swoimi pomysłami i przeprowadzania zbiórek pieniędzy na określone cele, czyli crowdfundingu - wprowadził nas w temat Kubicki. Dodał, że tak naprawdę warunkiem sukcesu nie jest wcale (a przynajmniej nie tylko) oryginalność i wartość danej inicjatywy, lecz przede wszystkim umiejętność sprzedania jej w sieci.
W ostatnich dniach najgłośniej było o akcji redaktorów nieistniejącego od wielu lat, kultowego pisma o grach komputerowych "Secret Service". Postanowili oni reaktywować magazyn, a fundusze na to pozyskać od byłych czytelników. - Pomysł doskonale wypalił i teraz redakcja ma zapewnione środki na pierwsze numery powrotne. Czy będzie ich więcej, to już zależy od tego, na ile ten powrót będzie udany merytorycznie i na ile spodoba się ludziom. Początek jest doskonały - przyznał Kuba Marcinowicz.
Więcej o tym, jak za pomocą internetu zrealizować swoje marzenia - w nagraniu z "Czwartego Wymiaru" .
ac/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wylewanie złych emocji w sieci jest jak gaszenie pożaru benzyną

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2013 17:45
Naukowcy już dawno udowodnili, że internet uwydatnia agresję bardziej niż cokolwiek innego. Teraz postanowili sprawdzić czy gniewne posty rozładowują czy raczej potęgują złość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hejter w sieci już nie taki bezkarny

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 14:34
Po precedensowym wyroku, który udało się wywalczyć Romanowi Giertychowi, eksperci zapowiadają: nikt w sieci nie będzie już bezkarny. Każde naruszenie dobra osobistego w internecie może być ścigane na zasadzie cywilnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elektroniczny sejf wygra z hakerami

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 17:00
Czy zdarzyło się wam zapomnieć hasło do poczty internetowej lub do konta bankowego? Może to nie zdarzyło się tylko raz? Jeśli zapisujecie swoje hasła w notesie lub w pamięci, to Mateusz Kulik sprawdził dla was inne rozwiązania.
rozwiń zwiń