X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sekrety Apple'a to wciąż sekrety Steve'a Jobsa

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 13:00
Apple to świetnie działająca firma. Przy czym, jak dowodzi Adam Lashinsky autor "Sekretów Apple'a", jest zarządzana w sprzeczności do reguł rządzących światem biznesu. Na rynku właśnie ukazał się iPhone 5 i od razu stał się hitem.
Audio

24 września ukazuje się na rynku książka odsłaniająca kulisy pracy w tej korporacji, a dodatkowym pretekstem rozmowy jest zbliżająca się pierwsza rocznica śmierci charyzmatycznego lidera Apple’a – Steve’a Jobsa. Przy okazji tej premiery sprawdzamy jak gigant radzi sobie bez swojego "ojca” oraz jaki jest Timothy Cook, nowy dyrektor generalny. Kuba Marcinowicz do rozmowy zaprosił Katarzynę Sroczyńską z magazynu Coaching.

- Trudno jest mówić o sekretach firmy bez sekretów Steve'a Jobsa. Apple to Jobs, nawet teraz - wyjaśnia gość Czwórki. - Na cztery lata przed swoją śmiercią Jobs wpadł na pomysł założenia akademii Apple'a. Swoim uczniom chciał przekazać swoje "DNA".
Steva Jobs nie lubił biznesu, ludzi, którzy się na nim znają, tych z dyplomami MBA. Ciekawostką jest, że aktualny dyrektor firmy, Tim Cook, taki dyplom ma. Czy będzie prowadził firmę tak jak Jobs pokażą najbliższe lata. Choć teraz przywiązuje się wagę, do tych samych rzeczy, jak za Jobsa.

- Dewizę Steve Jobsa można by, za Adamem Lashinskim, streścić "nie chodzi nam o to, żeby zarabiać pieniądze, chodzi nam o to żeby robić fajne produkty" - cytuje Sroczyńska. - Jobs o pieniądzach mówił niechętnie. Adam Lashinski napisał książkę o Apple'u bo uznał, że ta firma jest zarządzana w niezwykły sposób. Działa w sprzeczności z regułami biznesu - dodaje.

Katarzyna Sroczyńska podejrzewa również, że pracownicy firmy bardzo dużo czasu spędzają w pracy i, że tej pracy się nie kocha. - To nie jest praca w Google. W Apple przychodzi się i się pracuje, wykonuje się polecenia, to nie jest zabawa. Ma się przekonanie, że uczestniczy się w czymś niesamowitym, że realizuje się wielką wizję i to daje tym ludziom siłę i napęd - podsumowuje.

Jakim szefem był Steve Jobs, czy "apostołowie", których zostawił po sobie dalej będą realizować jego misję dowiesz się słuchając audycji " Czwarty Wymiar ".

(pj)


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak naładować telefon, gdy nie ma prądu?

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 08:50
Co zrobić, gdy nie ma gniazdka, prądu lub ładowarki, a trzeba naładować telefon lub inny sprzęt? Jakie gadżety pomogą nam wytworzyć prąd?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radio w Piano zabrzmi lepiej

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 19:00
Projekt Piano, którego partnerem jest Polskie Radio, od 3 września funkcjonuje w wersji płatnej. Krzysztof Mielech, zastępca dyrektora portalu polskieradio.pl, opowiedział, jakie są korzyści z rejestracji w systemie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki test internetu mobilnego

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2012 19:00
Sprawdziliśmy dostępne na rynku oferty. Prezentujemy je w porządku alfabetycznym. Sprawdź, która jest najlepsza!
rozwiń zwiń