X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

EXPO 2015. Stół polski w Mediolanie

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 14:00
"Wyżywienie planety, energia dla życia" to hasło EXPO 2015 w Mediolanie. - Jednym z elementów ekspozycji w naszym pawilonie jest wystawa "Stół polski", na której prezentujemy designerskie zastawy - mówi kuratorka ekspozycji.
Audio
  • EXPO 2015. Jak prezentuje się Polski Pawilon w Mediolanie? (Stacja Kultura/Czwórka)
Pawilon Polski został przygotowany przez warszawską pracownię 2pm. Autorzy projektu postanowili wykorzystać fakt, że Polska jest światowym liderem w eksporcie jabłek i zaprojektowali budynek wyglądem nawiązujący do skrzyni na owoce
Pawilon Polski został przygotowany przez warszawską pracownię 2pm. Autorzy projektu postanowili wykorzystać fakt, że Polska jest światowym liderem w eksporcie jabłek i zaprojektowali budynek wyglądem nawiązujący do skrzyni na owoceFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Polska słynie w świecie z designu stołowego oraz z produkcji jabłek. I to właśnie wykorzystali twórcy Polskiego Pawilonu na EXPO 2015. - Nasz pawilon zbudowany jest ze skrzynek na jabłka i wygląda świetnie na tle innych projektów - przekonuje gość Czwórki. - Kiedy przekraczamy jego próg, czujemy zapach tych owoców. To robi nie tylo wizualne, ale też sensualne wrażenie.  

W audycji tłumaczymy, w jaki sposób mutimedia ożywią polską ekspozycję w Mediolanie i opowiadamy o stołowym mappingu, który sprawi, że naczynia będą unosić się nad blatem...

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Katarzyna Rzehak (Instytut Wzornictwa Przemysłowego, kurator wystawy "Stół polski")

Data emisji: 9.09.2015

Godzina emisji: 10.00

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nowa religia" Damiena Hirsta w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 12:30
- Damien Hirst w swojej twórczości konsekwentnie przełamuje tabu, ale też nie ucieka od filozofii - mówi kuratorka Anna Szynwelska. Prace słynnego skandalisty prezentuje Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wzory w ogrodzie", czyli design na działce

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 11:00
- Chcemy odczarować pojęcie designu jako czegoś niedostępnego i luksusowego - mówi Ola Pawelska organizatorka targów "Wzory w ogrodzie", które 12 września odbędą się w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iwona TM: irytuje mnie sytuacja, w jakiej są artyści

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 13:00
Młoda artystka Iwona Teodorczuk-Możdżyńska irytuje się na wszechobecną komercjalizację i przekonuje, że sztuka może inspirować do zmiany świata. W Warszawie będzie można zobaczyć wystawę jej prac.
rozwiń zwiń