X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak Europejska Stolica Kultury odmieniła Wrocław?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 12:00
- We Wrocławiu zrealizujemy pond 500 artystycznych przedsięwzięć. Można śmiało powiedzieć, że mieszkańcy Wrocławia wpadają na kulturę co krok - opowiada Michał Bieniek, kurator sztuk wizualnych ESK 2016.
Audio
  • Co w ramach Europejskiej Stolicy Kultury wydarzy się jeszcze we Wrocławiu? (Stacja Kultura/Czwórka)
Europejska Stolica Kultury to europejskie miasto wybrane przez Unię Europejską, które w ciągu jednego roku może zaprezentować życie kulturalne miasta, całego regionu i państwa. W 2016 są to Wrocław i San Sebastin
Europejska Stolica Kultury to europejskie miasto wybrane przez Unię Europejską, które w ciągu jednego roku może zaprezentować życie kulturalne miasta, całego regionu i państwa. W 2016 są to Wrocław i San SebastiánFoto: Pixabay/uroburos/dom. publiczna

Jednym z projektów, który powstał z myślą o Wrocławianach są "mikroGranty". - W biurze ESK mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły i ubiegać się o dofinansowanie na ich realizację - tłumaczy gość Czwórki. - Efekty są niezwykłe, bo dotyczą nie tylko najbliższego otoczenia.

Michał Bieniek opowiada o najbliższych kulturalnych realizacjach w ramach Europejskiej Stolicy Kultury, zdradza, co dzieje się w Doliny Baryczy i wyjaśnia, dlaczego pasażerowie wrocławskiego dworca w oczekiwaniu na pociąg mogą medytować.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Michał Bieniek (kurator sztuk wizualnych Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu)

Data emisji: 24.05.2016

Godzina emisji: 10.00

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stewardessy w PRL. Bardzo zmęczone księżniczki

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 13:15
Kiedy przeciętny obywatel nie mógł zdobyć paszportu, one latały po całym świecie. - Miały też możliwość zakupu pięknych ubrań i... podpasek, których wtedy w Polsce nie było - mówi Anna Sulińska, autorka książki "Wniebowzięte. O stewardessach w PRL-u".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wytrop zaginione i zrabowane dzieła sztuki

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 12:14
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego od lat szuka zaginionych podczas II wojny światowej dzieł sztuki. Teraz będziemy mogli mu pomoc każdy z nas. Dzięki sherlockowej aplikacji.
rozwiń zwiń