X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tony Kososki: w podróży prowadzą mnie ludzie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 14:30
- Wyjechałem jako wolontariusz mundial do Brazylii i tak się złożyło, że przemierzyłem 28 tysięcy kilometrów - opowiada Tony Kososki, autor książki "Nie każdy Brazylijczyk tańczy sambę".
Audio
  • Tony Kososki o podróży przez Amerykę Południową i książce "Nie każdy Brazylijczyk tańczy sambę" (Stacja Kultura/Czwórka)
Barwna opowieść o Ameryce Południowej Tonyego Kososkiego mogłaby posłużyć za kanwę nie jednej, a kilku powieści przygodowych (zdj. ilustracyjne)
Barwna opowieść o Ameryce Południowej Tony'ego Kososkiego mogłaby posłużyć za kanwę nie jednej, a kilku powieści przygodowych (zdj. ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Naprawdę nazywa się Przemek Śleziak, ma 23 lata i naturę odkrywcy. - Podstawowym celem mojej wyprawy było zbadanie różnic społecznych w Ameryce Południowej i okazało się, że w fawelach czy slumsach nie żyją aż tak biedni ludzie, jak mi się wydawało - opowiada gość Czwórki.

Tony Kososki zdradza także, jakie przygody spotkały go w trakcie podróży, o co chodzi z sambą w tytule książki i co łączy wszystkich mieszkańców Ameryki Południowej.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Przygotowała: Iwona Wyciechowska

Data emisji: 13.07.2016

Godzina emisji: 10.34

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Szczygieł: dobry reporter swoje ja chowa do kieszeni

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2015 10:30
Napisanie dobrego reportażu to największe możliwe dziennikarskie wyzwanie. Mariusz Szczygieł w tej dziedzinie osiągnął prawdziwe mistrzostwo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa rola tłumacza według Ryszarda Kapuścińskiego

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 10:30
- W tym roku oprócz Nagrody im. Kapuścińskiego, po raz pierwszy przyznamy wyróżnienie dla tłumaczy książek Mistrza - mówi sekretarz jury Bożena Dudko.
rozwiń zwiń