Marika: moje koncerty są jak impreza w dużym pokoju

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2017 14:00
- Deklaracjami, które złożyłam w najnowszych piosenkach, otworzyłam pole do rozmów. I te dyskusje na szczęście mają miejsce - opowiada Marta Kosakowska, czyli Marika.
Audio
  • Marika o tym, co wydarzy się 7 kwietnia w warszawskim klubie Rejs nad Wisłą (Stacja Kultura/Czwórka)
Marika i Kasia Dydo w studiu Czwórki
Marika i Kasia Dydo w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Marika Teraz jest moda na sekretne koncerty i moje występy wpisują się w ten klimat. Muzycy rozsiadają się na scenie jak w dużym pokoju, a publiczność pod sceną jak na dywanie. Są momenty tanecznego szaleństwa i  momenty bliskości

Materiał z płyty "Marta Kosakowska" artystka zaprezentuje 7 kwietnia na koncercie w warszawskim klubie Rejs nad Wisłą. - To będzie wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu. Klub jest nad Wisłą, więc kojarzy się z relaksem, a nie "spięciem mięśnia". Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć to, co wydarzylo się w ubiegłym roku na Żoliborzu, kiedy to zagraliśmy kameralny koncert dla... 600 osób - wspomina. 

Jak ostatni krążek zmienił życie Mariki i co artystka zmieniłaby dziś na tej płycie? Po czym poznać wokalistkę na rowerze? Oraz dlaczego koncert artystki będzie przypominać seans w kinie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Czytaj także
Marika mat pras 1200.jpg
Marta Kosakowska o Marice i antydepresantach

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Marta Kosakowska (Marika)

Data emisji: 5.04.2017

Godzina emisji: 10.07

kul/jsz

Czytaj także

Kungs: kocham Lanę Del Rey, inspiruje mnie Major Lazer

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 15:40
Ma 19 lat, pochodzi z Francji i podbija klubowe parkiety na świecie. - Dwa lata temu odkryłem program do robienia muzyki i zacząłem eksperymenty z Bobem Marleyem i Laną Del Rey, z piosenkami, które kocham - opowiada Valentin Brunel, czyli Kungs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pablopavo: piszę piosenki z kryminałem w tle

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 11:58
I to właśnie przekonało producentów "Paktu", aby zamówić u niego piosenkę "Nie wiesz nic", otwierającą drugi sezon serialu. W "Stacji Kultura" Pablopavo zdradza, jak nad nią pracował oraz czy jest serialowym maniakiem.
rozwiń zwiń