X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Kultura 07.12.2017 10:05

Stacja Kultura 07.12.2017 10:05
O Audycji
Tytuł Stacja Kultura 2017/12/07 10:00
Prowadzący Dydo Katarzyna, Hardej Anna
Opis

W pierwszej części audycji w ramach przeglądu wiadomości teatralnych, zapowiemy 10 edycję Festiwalu Boska Komedia w Krakowie. Powiemy również o zespole LemON i ich trasie "TU|Etiuda Zimowa". To najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością. W drugiej godiznie odpowiemy na pytanie Jak Działa sztuka? To wszytsko w ramach wystawy Tschumi Alumni. How art works? How culture works?" w Austriackim Forum Kultury Wspólna Europa jest bardzo ważna dla Polski i Austrii. Oba te kraje łączy bogata tradycja kulturalna, czerpiąca ze specyficznej i częściowo zbliżonej świadomości historycznej i bazującej na niej tradycjonaliźmie. Jak w takim kontekście funkcjonuje kultura i sztuka? Czy powinny iść z duchem czasu? Jaką rolę w kreowaniu kultury polskiej pełni zagraniczna instytucja? Czy wywiązuje się z powierzonych jej zadań, takich jak chociażby utrzymywanie dobrego sąsiedztwa? Na wystawie "Tschumi Alumni. How art works? How culture works?" artyści Tymek Borowski i Maruša Sagadin przedstawiają możliwe odpowiedzi na powyższe pytania. Powiemy też o wystawie zdjęć "Marjan Fuks"

Playlista
Tagi
Playlista
 • Joe Goddard - Home (KDA Solid Gold Edit)
 • Lethal Bizzle - Celebrate feat. Donaeo & Diztortion
 • RAU - Nie śpię bo trzymam poziom (Czwórka UTD Live)
 • ARRESTED DEVELOPMENT - People Everyday
 • BLOSSOMS - Charlemagne
 • SON LITTLE - Blue Magic (Waikiki)
 • NATALIA NYKIEL - Total Błękit
 • SMAGGHE & CROSS - In The Morning feat. Matthew Herbert
 • MARINA & THE DIAMONDS - Hollywood
 • KALINA - Pamietam Cię
 • STEREOTYPES & PITBULL - Jungle
 • ENTER SHIKARI - Live Outside
 • FUNKDOOBIEST - Wopbabbalubop
 • The BPA - Should I Stay Or Should I Blow (ft Ashley Beedle)