Przyjaźń, prowincja i death metal. Piotr Żurawski o filmie "Gotowi na wszystko. Eksterminator"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 16:04
- Od początku założyliśmy, że widz ma poczuć, że postacie w filmie się znają. Pokazaliśmy to, na czym nam zależało: przyjaźń, przyjemność ze wspólnego grania i ogromną frajdę z tego, że bohaterowie mogą wrócić do tego, co kochali - opowiadał Piotr Żurawski odtwórca roli Lizzy'ego. 
Audio
  • Piotr Żurawski o komedii "Gotowi na wszystko. Eksterminator" (Stacja Kultura/Czwórka)
Kadr z filmu Gotowi na wszystko. Eksterminator w reż. Michała Rogalskiego
Kadr z filmu "Gotowi na wszystko. Eksterminator" w reż. Michała RogalskiegoFoto: mat. pras./Kino Świat

Na mlecznej drodze_fot. Marcel Hartmann 1200.jpg
Premiery filmowe: "Ostatni Jedi, "Na mlecznej drodze", "Na skrzydłach orłów"

"Gotowi na wszystko. Exterminator." to polska komedia w reżyserii Michała Rogalskiego oparta na świetnie przyjętej sztuce teatralnej. - Film opowiada historię zespołu "Eksterminator", który był kiedyś u progu kariery, ale w pewnym momencie nie udźwignął wewnętrznych napięć i nagłego sukcesu. Zespół się rozpadł, a jego członkowie zaczęli prowadzić smutne, nudne, zwyczajne życie. Po dziesięciu latach dostają szansę na reaktywację, ale... na pewnych zasadach.

Gość Czwórki opowiadał w jaki sposób aktorom udało się stworzyć wiarygodne kreacje znającej się od lat, zgranej paczki muzyków - Były takie momenty między ujęciami, kiedy włączaliśmy wzmacniacze i sobie pogrywaliśmy. Mieliśmy też kilka prób w studiu nagrań. Dzięki temu, że niemal od razu pojawiła się między nami chemia w pewnym momencie zaczęliśmy się zachowywać jak prawdziwy zespół.

O to jak potoczą się losy bohaterów, o ponadczasowe wartości, jakimi są przyjaźń i wiara we własne marzenia oraz czy Piotr Żurawski, podobnie jak jego postać potrafi grać na gitarze elektrycznej pytała dziennikarka Czwórki Kasia Dydo. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Piotr Żurawski, aktor Piotr Żurawski, aktor

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: aktor, Piotr Żurawski

Data emisji: 18.12.2017

Godzina emisji: 11.15

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

"Ptaki śpiewają w Kigali" czy "Kingsman" - na co iść do kina?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017 15:27
Historia ludobójstwa w Rwandzie, brytyjscy szpiedzy nowej generacji i "filmowy koszmar wegetarian" - na ekrany kin wchodzą obrazy, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: "Mother!" kontra "Złe mamuśki"

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2017 15:35
"Mother!" Darrena Aronofskiego, czyli "nie-horror", polska opowieść o pewnej eksmisji i powtórka z rozrywki, czyli powrót "Złych mamusiek".
rozwiń zwiń