Książki na ferie? Wiemy, co spakować do plecaka

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 10:30
Miłośniczka książek Kinga Michalska zaprasza na nowy cykl "Literatura z zimą w tle", przygotowany dla tych, którzy wyjeżdżają na ferie.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Valentyn Volkov

W naszym studiu pojawi się także Norbert Borzym (DJ Bert), który opowie o polskiej reprezentacji muzyków na festiwalu Eurosonic Noorderslag. W tym roku w Groningen, z materiałem zapowiadającym nową płytę, wystąpi Sonar.

Sprawdzimy także, co ciekawego o zjawiskach i postawach twórczych związanych z rozwojem, ewoluowaniem i stanem bieżącym rodzimej sceny muzyki eksperymentalnej mają do powiedzenia twórcy serii dokumentalnej "Antyfonie", a z Anią Luboń porozmawiamy o kobiecych czarnych charakterach w serialach telewizyjnych.

***

Na audycję z cyklu "Stacja Kultura" we wtorek (16.01) w godz. 10.00-12.00 zaprasza Kasia Dydo.

kul/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby literatura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariette Lindstein. Czy można uwolnić się od sekty?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 12:30
- Przez tydzień intensywnie cię szukają, potem, jeśli jesteś cicho, zostawiają w spokoju. Ale kiedy tylko wychylisz się, zaczynają cię prześladować i atakować - opowiada Mariette Lindstein, autorka mrożących krew w żyłach thrillerów: "Sekta z Wyspy Mgieł" i "Sekta powraca".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki był rok 2017 w literaturze non-fiction?

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2018 08:30
- Panuje przekonanie, że obecnie w Polsce jest moda na reportaż. Tak naprawdę ten gatunek zawsze był u nas popularny - opowiadał bloger i dziennikarz zajmujący się literaturą faktu Rafał Hetman.
rozwiń zwiń