Gdzie Wojciech "Łozo" Łozowski imprezuje podczas ferii? "Snowboard we Francji"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 16:10
W tym roku Łozo wybiera się w góry wraz z m.in. Grubsonem, Klaudią z Xxanaxxu, DJ-em Adamusem. - Wiem, że będzie się działo. Pomijając aspekt imprezowy i towarzyski, od lat jestem zapalonym snowboardzistą i fanem gór - mówił wokalista.
Audio
  • Jak ferie zimowe spędza Wojciech "Łozo" Łozowski? (Stacja Kultura/Czwórka)
Wojciech Łozo Łozowski i Damian Sikorski
Wojciech "Łozo" Łozowski i Damian SikorskiFoto: Czwórka

afromental2 1200.jpg
Afromental: dziś w trasie jesteśmy gdzieczniejsi niż przed laty

Kilka lat jeździł na nartach, potem przerzucił się na deskę. Dziś tłumaczy, dlaczego narciarze i snowboardziści na stokach prowadzą "regularne potyczki". - Podczas jazdy na desce stok wyciera się bardziej, narciarzom może to przeszkadzać. Ale kaman, wszyscy jesteśmy tam po to, by się dobrze bawić, nie spinać - mówił muzyk. Jak podkreślał, snowboard to sport dla tych, którzy "lubią się porządnie obić" - Często kończy się połamanym tyłkiem, ale to trzeba lubić: tarzanie się w śniegu i bycie cały dzień mokrym - mówił muzyk.


rusowicz sikorski 1200.JPG
Eusowicz i Gasiul: nie ma ferii bez deski

W rozmowie z Czwórką polecał zagraniczne stoki, na które warto się wybrać, by uprawiać białe szaleństwo. Jakich technik snowboardowych Łozo - mimo wieloletniego doświadczenia - wciąż się uczy? I dlaczego ostatnie dni ferii spędza zawsze w snowparkach? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy, którą przeprowadził Damian Sikorski.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 23.02.2018

Godzina emisji: 11.13

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń