X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warszawa - każdy z nas jest częścią jej różnorodności

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 13:15
- Warszawskie Dni Różnorodności tworzymy dla wszystkich, którzy na hasło "różnorodność" reagują pozytywnie - mówi Jarosław Ziółkowski, koordynator wydarzenia. - Chcemy też dotrzeć do tych, którzy na temat różnorodności nie mają zdania, a może uda się też do tych, którzy na to słowo się wzdrygają - dodaje. 
Audio
  • Jarosław Ziółkowski opowiada o Warszawskich Dniach Różnorodności (Stacja Kultura/Czwórka)
Widok na centrum Warszawy. Zdjęcie ilustracyjne
Widok na centrum Warszawy. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lukas Bischoff/shutterstock

Po raz pierwszy Warszawskie Dni Różnorodności są cyklem wydarzeń trwających przez kilka dni. Za nami już trzy jednodniowe edycje. - W tym roku mamy jedno duże wydarzenie na koniec Dni Różnorodności i jest to piknik nad Wisłą - mówi gość Michała Piwowarka. - Ale w dniach 20-26 sierpnia odbędą się liczne imprezy towarzyszące - dodaje. 

Warszawa jest miastem przepełnionym różnorodnością. Widać to choćby po ludziach, architekturze. Organizatorzy pragną opowiedzieć o tym mieście. - Różnorodność jest wartością, którą sobie cenimy. Chcemy wykorzystać tę okazję, spojrzeć na to i powiedzieć sobie, że to jest fajne - wyjaśnia gość Czwórki. - Każdy z nas jest częścią tej różnorodności. Różnimy się od siebie, ale jesteśmy też podobni - dodaje. 

Warszawskie Dni Różnorodności kierowane są w szczególny sposób dla osób, które w jakiś sposób, przez to kim są, skąd pochodzą, mniej korzystają z tego jak przyjazne, otwarte może być to miasto. Osoby z niepełnosprawnościami, starsi, młodzież to m.in. Ci, którym dedykowane są poszczególne wydarzenia. Jak wygląda program Warszawskich Dni Różnorodności? I kto zagra w piłkę nożną? O tym opowiada Jarosław Ziółkowski w Czwórkowej audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Jarosław Ziółkowski (koordynator projektu Warszawskie Dni Różnorodności)

Data emisji: 10.08.2018

Godzina emisji: 10.36

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teraz Poliż: lubimy ryzyko tkwiące w interakcji

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2018 12:10
Tworzony przez kobiety Teraz Poliż obchodzi 10. urodziny i świętuje 100-lecie uzyskania przez Polki praw wyborczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Empatia, teraz!". Design otwarty na problemy społeczne

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2018 14:15
Wystawa "Empatia, teraz!" przemierza Polskę. Swój debiut miała w lipcu, w trakcie Gdynia Design Days, teraz można ją oglądać we Wrocławiu. Galeria Design BWA otwiera ją pod hasłem "Empatyczny dizajn kontra największe errory współczesnego świata".
rozwiń zwiń