X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czego słucham, kiedy patrzę. Rzecz o plakatach koncertowych

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 11:50
W tym roku warszawski cykl koncertów "Muzyka w Pracowni" obchodzi drugie urodziny. Co w programie?
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Tasos_Lekkas/Pixabay

Z tej okazji opiekunowie miejsca zapraszają na okolicznościową wystawę plakatów stworzonych na potrzeby muzycznych wydarzeń odbywających się w Otwartej Pracowni w ostatnim roku. Autorką plakatów jest, związana od początku działania z OPJ, Weronika Reroń, która zainspirowana m.in. przestrzenią Jazdowa, postanowiła w międzyczasie zostać ilustratorką. Prace zaprezentowane na wystawie "Czego słucham, kiedy patrzę" są jej osobistą próbą zmierzenia się z problemem przenoszenia na formę graficzną rytmu i melodii. Na wystawie zaprezentujemy kilkanaście ilustracji stworzonych do muzyki występujących w domku artystów. W tym roku byli to m.in.: Bass Astral, Wojtek Szczepanik, Milky Wishlake, Kasai, M8N czy Kwiat Jabłoni.

W audycji zajmiemy się także aktualnościami teatralnymi, zajrzymy do Londynu na Festiwal Polskich Filmów i porozmawiamy z Kingą Michalską o nowościach wydawniczych.

***

Na audycję z cyklu "Stacja Kultura" we wtorek (26v.03) od godz. 10.05 zaprasza Kasia Dydo.

kul/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka wystawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prace Banksy'ego na Targach Sztuki Dostępnej w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 13:31
Stanie się tak za sprawą starań lubelskiej galerii Brain Damage Gallery, której zbiory pojawią się na Targach Sztuki Dostępnej w Warszawie. Wśród nich znajdą się także prace Banksy'ego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nobody Club - by pomóc sobie samemu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 13:42
- Do Nobody Club może wpaść każdy, właściwie, to każdy może się przyłączyć, bo nie mamy konkretnego miejsca, w którym się zbieramy - mówi Zbiok Czajkowski. - Nasz klub jest ideą, pomysłem na to, żeby sobie samemu pomóc - dodaje.
rozwiń zwiń