OFF-spring Festival 2019. Znajdź inspirację

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 15:32
OFF-spring Festiwal 2019 organizowany jest po to, by pomagać młodym rozwijać talenty i szukać nowych inspiracji. - To trzydniowe święto sztuki w Piasecznie - mówi Magdalena Gawrych.
Audio
  • O wydarzeniach w ramach OFF-spring Festival w Piasecznie opowiadają Magdalena Gawrych i Hania Jurczak (Stacja Kultura/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com

- Chcemy dotknąć każdej dziedziny sztuki, zaproponować coś zarówno z muzyki, jak i teatru - mówi szefowa Centrum Kultury w Piasecznie. - Mamy także propozycje dla najmłodszych, m.in. animacje, malowanie wielkoformatowe, czy tworzenie lalek teatralnych.

4. odsłona OFF-spring Festival odbędzie się od 7 do 9 czerwca na terenach kolejki wąskotorowej. - To piękne, niezwykle urokliwe i intymne miejsce - mówiła Magdalena Gawrych. - W tym roku podjęliśmy decyzję, że to najciekawsze miejsce w Piasecznie, więc tam właśnie się spotykamy.

I co połączyło piaseczyńskie Centrum Kultury z Fundacją Sztuka Ciała? Co wspólnego będzie miał Festiwal z przywoływaniem deszczu i jak wyglądać będą warsztaty "Moda, sztuka i Instagram. Jak realizować swoje pasje"? I co jeszcze będzie się działo podczas tegorocznego OFF-spring Festival i dlaczego festiwal imprezę nazwać można "bardzo interdyscyplinarną"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Magdalena Gawrych (dyrektor Centrum Kultury w Piasecznie), Hania Jurczak (Fundacja Sztuka Ciała)

Data emisji: 27.05.2019

Godzina emisji: 10.15

kd/ac

Czytaj także

"Poles" fotograficzna próba uchwycenia ducha imprezy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 14:47
- Zaczęłam imprezować i pojawiło się pytanie, czy to się da powiązać z dorosłością? - mówi Lulu Zubczyńska, autorka projektu "Poles", który jest równocześnie jej pracą magisterską. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Henry Moore - buntownik, rzeźbiarz, architekt otoczenia

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 16:10
Po ponad 20 latach prace klasyka nowoczesnej rzeźby powróciły do Krakowa. W tamtejszym Muzeum Narodowym rozpoczęła się niezwykła wystawa-spacer "Moc natury. Henry Moore w Polsce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Wilk odkrywa peryferie sportu w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 16:00
- Obszarem moich zainteresowań są dyscypliny rozgrywane na peryferiach, w cieniu innych, bardziej popularnych aktywności - opowiada Rafał Wilk. Prace artysty można oglądać w galerii Art Walk na placu Europejskim w Warszawie na wystawie "Sport w wielkim mieście".
rozwiń zwiń