X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

OFF-spring Festival 2019. Znajdź inspirację

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 15:32
OFF-spring Festiwal 2019 organizowany jest po to, by pomagać młodym rozwijać talenty i szukać nowych inspiracji. - To trzydniowe święto sztuki w Piasecznie - mówi Magdalena Gawrych.
Audio
  • O wydarzeniach w ramach OFF-spring Festival w Piasecznie opowiadają Magdalena Gawrych i Hania Jurczak (Stacja Kultura/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com

- Chcemy dotknąć każdej dziedziny sztuki, zaproponować coś zarówno z muzyki, jak i teatru - mówi szefowa Centrum Kultury w Piasecznie. - Mamy także propozycje dla najmłodszych, m.in. animacje, malowanie wielkoformatowe, czy tworzenie lalek teatralnych.

4. odsłona OFF-spring Festival odbędzie się od 7 do 9 czerwca na terenach kolejki wąskotorowej. - To piękne, niezwykle urokliwe i intymne miejsce - mówiła Magdalena Gawrych. - W tym roku podjęliśmy decyzję, że to najciekawsze miejsce w Piasecznie, więc tam właśnie się spotykamy.

I co połączyło piaseczyńskie Centrum Kultury z Fundacją Sztuka Ciała? Co wspólnego będzie miał Festiwal z przywoływaniem deszczu i jak wyglądać będą warsztaty "Moda, sztuka i Instagram. Jak realizować swoje pasje"? I co jeszcze będzie się działo podczas tegorocznego OFF-spring Festival i dlaczego festiwal imprezę nazwać można "bardzo interdyscyplinarną"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Magdalena Gawrych (dyrektor Centrum Kultury w Piasecznie), Hania Jurczak (Fundacja Sztuka Ciała)

Data emisji: 27.05.2019

Godzina emisji: 10.15

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Poles" fotograficzna próba uchwycenia ducha imprezy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 14:47
- Zaczęłam imprezować i pojawiło się pytanie, czy to się da powiązać z dorosłością? - mówi Lulu Zubczyńska, autorka projektu "Poles", który jest równocześnie jej pracą magisterską. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Henry Moore - buntownik, rzeźbiarz, architekt otoczenia

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 16:10
Po ponad 20 latach prace klasyka nowoczesnej rzeźby powróciły do Krakowa. W tamtejszym Muzeum Narodowym rozpoczęła się niezwykła wystawa-spacer "Moc natury. Henry Moore w Polsce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Wilk odkrywa peryferie sportu w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 16:00
- Obszarem moich zainteresowań są dyscypliny rozgrywane na peryferiach, w cieniu innych, bardziej popularnych aktywności - opowiada Rafał Wilk. Prace artysty można oglądać w galerii Art Walk na placu Europejskim w Warszawie na wystawie "Sport w wielkim mieście".
rozwiń zwiń