X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niebawem Nowe Horyzonty - święto fanów kina

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 17:46
19. Międzynarodowy Festiwal Filmowe Nowe Horyzonty we Wrocławiu to jak przekonują organizatorzy, święto "wizjonerów kina, artystów bezkompromisowych, którzy mają odwagę iść obraną przez siebie drogą wbrew panującym modom i opowiadać o rzeczach najważniejszych swoim niepowtarzalnym językiem".   
Audio
  • Co będzie się działo podczas tegorocznych Nowych Horyzontów? Rozmowa z Marcinem Pieńkowskim (Stacja Kultura/Czwórka)
Sebastian Fabijański jako Marian, fotos z filmu Mowa ptaków Xawerego Żuławskiegio
Sebastian Fabijański jako Marian, fotos z filmu "Mowa ptaków" Xawerego ŻuławskiegioFoto: Velvet Spoon

- Będzie wszystko, co najważniejsze z festiwalu w Cannes, zawsze mocno walczymy o te filmy. Będzie m.in. "Portret Kobiety w ogniu", którym otworzymy Festiwal. To przepiękne, eleganckie, subtelne, a jednocześnie bardzo emocjonalne kino. Przepięknie zrealizowane i bardzo wykwintne - mówił Marcin Pieńkowski. - Na zakończenie zaś Quentin Tarantino i "Pewnego razu w Hollywood". To świetna popkulturowa i bardzo zaskakująca "petarda". Sam miałem wielką frajdę oglądając ten film.

Jak mówił gość Czworki, uczestnicy Festiwalu zobaczyć będą mogli także m.in. "Mowę ptaków", nowy film Xawerego Żuławskiego. Festiwal Nowe Horyzonty rozpocznie się już 25 lipca. Hasło tegorocznej, 19. odsłony brzmi "Kino, które dotyka". Skąd pomysł na taką myśl przewodnią? Co jeszcze czeka uczestników tego wydarzenia? I ile filmów rocznie ogląda selekcjoner filmowy festiwalu Nowe Horyzonty? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Marcin Pieńkowski (dyrektor artystyczny festiwalu Nowe Horyzonty)

Data emisji: 22.07.2019

Godzina emisji: 10.15

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak