X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

HER Docs - festiwal celebrujący twórczość kobiet

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 18:30
HER Docs Film Festival poprzez siłę wizualnej (her)storii chce inspirować publiczność i naświetlać ważne dla kobiet tematy.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: www.pixabay.com/pl/users/Andi_Graf-46173 (domena publiczna)

HER Docs Film Festival to w zamyśle przestrzeń dla wszystkich gotowych mierzyć się z wyzwaniami współczesności, a w szczególności dla dziewczyn, kobiet i dokumentalistek. To przestrzeń dla ciekawych świata! Czas inspirujących spotkań, warsztatów i dyskusji, w którym wszyscy będą mogli wzbogacić swój światopogląd o nowe, różnorodne perspektywy. O festiwalu porozmawiamy z koordynatorką projektu Katarzyną Korytowską.

W audycji także kiermasz książek w Alternatywnym Domu Kultury, festiwal Iceland to Poland oraz kolejna odsłona cyklu Oli Jasińskiej "Retrowakacje".

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w poniedziałek (19.08), po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka rozrywka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mike Urbaniak. O teatrze widzianym z okien pociągu

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2016 14:50
- W Polsce jest około tysiąca premier rocznie, dlatego wielbicieli teatru najłatwiej jest spotkać w pociągu. Zwłaszcza, że przybywa nam miejsc, do których po prostu warto jeździć i ludzi, na których warto "chodzić" - mówi Mike Urbaniak, krytyk i recenzent teatralny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coaching artystyczny. Na czym polega?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2017 10:00
- Coaching artystyczny daje aktorom i reżyserom konkretne narzędzia do zastosowania w pracy. Są to m.in. taktyki aktorskie i przygotowanie emocjonalne - opowiada Judy Turan, aktorka i instruktorka techniki Meisnera.
rozwiń zwiń