X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Horrocon 2019 i fotografie ze Spitsbergenu - co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 14:07
O konwencie dla amatorów, miłośników i pasjonatów kina i literatury grozy, a także niezwykłej wystawie Anny Musiałówny pt. "Próba przeczekania wiatru" - w audycji Kasi Dydo.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Ysbrand Cosijn

Po godz. 10.05 spotkamy się z Piotrem Maciukiewiczem, który zaprosi na Horrocon 2019. Ma to być pierwszy tak duży stołeczny konwent, którego ideą jest stworzenie przestrzeni do integracji i wspólnej zabawy dla amatorów, miłośników i pasjonatów kina i literatury grozy. Piotr Maciukiewicz to pomysłodawca i główny organizator imprezy, na co dzień również operator, muzyk i montażysta, popularyzator kina i muzyki grozy, a w programie imprezy m.in. wykłady tematyczne, stoiska z komiksami, interaktywny dom strachów, pokaz umiejętności charakteryzatorskich, czy koncerty.

W tej godzinie audycji zaprosimy także na także kolejna odsłona cyklu "Bookstagram, czyli Gustaw Herling Grudziński na Instagramie". DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

Po godz. 11.05 zaprosimy na wystawę Anny Musiałówny pt. "Próba przeczekania wiatru. Fotografie ze Spitsbergenu". Podczas niemal trzymiesięcznej wyprawy w lecie 1981 roku Musiałówna fotografowała Barentsburg, polską stację badawczą w Hornsund, ale przede wszystkim życie w domku traperskim w Palffyodden, gdzie wraz z grupą naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego z profesorem Zdzisławem Czeppe spędziła większość wyjazdu.

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w czwrtek (19.09), po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kd


Zobacz więcej na temat: Czwórka wystawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fast Fashion Fed. Artyści łączą siły w wojnie ze śmieciami

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 14:12
Fast Fashion Fed to międzynarodowy projekt łączący artystów z różnych dziedzin sztuki: rzeźba, malarstwo, moda, sztuka filmowa, sztuka audio. Wszystko po to, by bronić naszej planety. 
rozwiń zwiń