X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gaba Kulka i 10 lat albumu "Hat, Rabbit"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 21:50
- Dziesięć lat temu ukazał się album, który zmienił bieg mojego muzycznego życia - wspomina Gaba Kulka. Jak po latach brzmi "Hat, Rabbit"?
Gaba Kulka
Gaba KulkaFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

- Teraz moja pierwsza złota płyta po raz pierwszy ukaże się w kolorze czarnym, na winylu. Postanowiłam posłuchać jej od nowa, dlatego wraz z Marcinem Borsem wróciliśmy do oryginalnych miksów i, bogatsi o doświadczenia kolejnych nagranych wspólnie płyt, nadaliśmy jej nieco inny ton - opowiada artystka. Co jeszcze zdradziła Damianowi Sikorskiemu?

W audycji także Kaja Klimek opowie o serialowych nowościach oraz sprawdzimy, co wydarzy się na festiwalu EMiGRA w Mazowieckim Instytucie Kultury.

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w czwartek (24.10), po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka Alternatywa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stach Bukowski: gotują się w nas emocje

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 13:04
Wychowywali się na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. W Czwórce zespół Stach Bukowski przedpremierowo prezentuje "Lwa". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Lins: u mnie nawet w lipcu spadają liście z drzew

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 19:05
- Jesieniarą jestem przez cały rok, dlatego jeśli chodzi o muzykę dziś zaskoczenia nie będzie. Melancholia, nostalgia i szelest spadających liści tym razem w polskim wydania - zapowiedziała Kasia Lins, jedna z bohaterek czwartkowej audycji muzycznej "Dziewczyny grają". 
rozwiń zwiń