X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piękne kobiety ozdobiły Żoliborz

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2011 13:04
Zdjęcia znanych aktorek, piosenkarek, artystek zawisły na ścianie jednego z żoliborskich salonów kosmetycznych.
Audio
  • Kasia Kornet o wystawie "Uwaga Kobieta, uwaga kobiecość"

Wszystko w ramach wystawy o wspólnym tytule ”Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta”, połączonej z otwarciem nowego salonu urody w Warszawie. W witrynach przybytku zawisły zdjęcia, które fotografka Lidia Popiel wykonywała znanym kobietom przez ostatnie 20 lat.

Spacerując ul. Gen. Zajączka będziemy mogli podziwiać piękno takich postaci jak Krystyna Janda, Magda Umer, Ilona Felicjańska czy Bogna Sworowska. Autorka fotografii w rozmowie z naszą reporterką Kasią Kornet zdradziła, iż przez całą swoją karierę pracuję według tej samej metody:

- Nigdy nie działam z premedytacją, mam dobre chęci, staram się bardzo dobrze traktować ludzi, żeby bardziej się otworzyli, bo właściwie o to chodzi, żeby później, oglądający mieli możliwość wejścia dialog z osobą z fotografii – mówiła dla Czwórki fotografka.

Lidia Popiel to modelka, która fotografią zajmuje się już od 1985 roku, na swoim koncie ma współpracę z takimi magazynami jak Zwierciadło, Pani, Sukces czy Machina. Artystka wykłada również na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Więcej na temat jej nowej wystawy w dźwięku w boksie "Posłuchaj".

(bch)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lidia Popiel: Fotografia to niekończąca się historia (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2011 14:00
Gościem Czwórki jest ceniona polska fotografka, wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz redaktor naczelna magazynu Fine Life. To okazja do rozmowy o fotografii, Polsce i obcokrajowcach oraz promocji młodych fotograficznych talentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy zdjęcia z iPhone’ów zabijają tradycyjną fotografię?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2011 14:04
Gdy rok temu zdjęcie Rafała Milacha zrobione iPhone'm znalazło się na okładce "Tygodnika Powszechnego" w środowisku fotografów zagrzmiało. Rozgorzała dyskusja trwa do dziś a fotografowie przewidują koniec tej dziedziny sztuki.
rozwiń zwiń