X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Labirynt do interpretacji

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2013 14:33
Marta Zasępa, artystka, fotograf nazywana jest też współczesnym alchemikiem. Tym razem zaprasza nas do labiryntu, w którym każdy będzie mógł zinterpretować jej prace tak jak chce.
Audio
  • Marta Zasępa opowiada o swojej wystawie "OO" (Stacja Kultura/Czwórka)
Marta Zasępa
Marta Zasępa

Za chwilę w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie zawisną prace Marty Zasępy. Wystawa nosi tajemniczy tytuł "OO". Jak go czytać artystka tłumaczyła w studiu Czwórki.
- Tytuł wystawy to znak graficzny, który trochę przypomina znak nieskończoności, ale nie chciałam nadawać znaczenia tej wystawie. Zdaję sobie sprawę, że każdy będzie miał inną interpretację, tego co zobaczy, więc i tytuł jest niedookreślony - mówi Marta Zasępa w rozmowie z Kasią Dydo.
Artysta w Olsztynie zaprosi nas do labiryntu zbudowanego na 500 metrach kwadratowych, gdzie będzie można poruszać się w ciemności i szukać własnej drogi do prac Zasępy. Możliwe, że będzie nieskończenie wiele możliwości zwiedzania tej wystawy, ale to bardzo indywidualna kwestia.
- Wystawa składa się z trzech części: w pierwszej prezentowane jest 10 fotografii czaszek zwierząt, druga część wystawy to 12 filmów wideo. Trzecia część wystawy to korytarz, w ktorym jest ciemno i słychać tylko muzykę, odgłosy lasów, w którym spędziłam rok - mówi artystka.
Jak Marta Zasępa fotografuje swoje obiekty, dlaczego zafascynowały ją kości zwierząt i jaki był ten rok, który spędziła w lesie dowiesz się słuchając załączonej audycji "Stacja Kultura".

(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Azerbejdżan: kraina kontrastów

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 20:55
Azerbejdżan położony jest na tyle daleko od Polski, że rzadko wybieramy go na wakacyjny cel. Tymczasem to piękny i bardzo zróżnicowany zakątek świata. Czy wiedzieliście na przykład, że Baku to polskie miasto?...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doktor Google i wiejskie znachorki wciąż "leczą" Polaków

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2013 11:00
"Pokonaj Mitomana" to dwuetapowy konkurs adresowany do tych, którzy chcą się wykazać wiedzą na temat zweryfikowanych medycznych mitów i nie boją się publicznej konfrontacji z przeciwnikami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Disclosure podbija klubowe sceny

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2013 17:07
Jest ich dwóch, w sumie mają 39 lat, ich muzyka to najnowsze odkrycie sceny klubowej. Już odnieśli duży sukces. Z Guyem z Disclosure rozmawiał Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń