Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z CZWÓRKĄ

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 08:00
Po raz kolejny włączamy się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku licytujemy... gigantyczną Czwórkę!
Audio
  • O tajemnicach Czwórki wystawionej na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i innych atrakcjach 12 grudnia w Czwórce opowiada Kuba Marcinowicz (Czwórka/Poranek OnLine)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z CZWÓRKĄ
Foto: materiały promocyjne Czwórki

Podczas 22. Finału, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekaże połowę zebranych funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej, a połowę - na opiekę medyczną seniorów.

Od lat wraz z Wami zbieramy pieniądze, by wspomóc inicjatywy WOŚP. Nasze aukcje to jednak nie tylko zbiórka funduszy, ale także świetna zabawa. W ubiegłym roku zwycięzca licytacji na jeden dzień został dziennikarzem radiowym, a dwa lata temu - licytowaliśmy możliwość stworzenia własnego radiowego kanału!

Także w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, będziemu uczestniczyć w Wielkim Finale. Tym razem zlicytujemy… Czwórkę! Tak, tak, Czwórkę. W wersji styropianowej, duuuużej, prawie jak czołg T-50 lub MIG 29. Do tego oczywiście dodamy całą masę gadżetów, ale przecież nie chodzi o to, co licytujemy, tylko po co i dla kogo!

Filip
Filip "Rudanacja" Antonowicz i Kuba Marcinowicz z licytowaną Czwórką

Licytacja rusza w niedzielę o godzinie 10.00. Swoje oferty przysyłacie na adres: czworka@polskieradio.pl (uwaga, muszą one zawierać imię, nazwisko i numer telefonu osoby biorącej udział w licytacji)

Wielki Finał na naszej antenie tuż po godzinie 20.00, a przez cały dzień o wynikach licytacji będą informować nasi dziennikarze: Kuba Marcinowicz i Filip "Rudanacja" Antonowicz.

Bieżące informacje na temat przebiegu 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszycie także w naszych serwisach informacyjnych (o każdej "pełnej" godzinie).

Bądźcie z nami!

/

Czytaj także

Oszczędzanie czas zacząć! Tylko... jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 15:50
– Oszczędzanie się opłaca, bo dzięki temu możemy realizować różne cele – zachęcają goście Czwórki. – Warto zacząć od tych mniejszych, by potem stać nas było na wielkie rzeczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trudno żyć w biedzie, kiedy wszyscy mają wszystko

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2012 11:54
Codziennie z głodu umiera tyle dzieci, ile mniej więcej mieszkańców ma średniej wielkości miasto w Polsce. Ale ubóstwo nie dotyczy tylko krajów najbiedniejszych. Coraz częściej zdarza się tam, gdzie z pozoru są pieniądze.
rozwiń zwiń