X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Twój pies ma już konto na fejsie?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 09:30
Jeśli nie, zarejestruj go na pierwszym polskim portalu społecznościowym dla zwierząt. Bądźcie czujni, nadchodzi nowa moda.
Czy Twój pies ma już konto na fejsie?
Foto: Glow Images/East News

Biorąc pod uwagę, że w Wielkiej Brytanii co dziesiąte zwierzę ma profil na Facebooku, YouTube, Twitterze, można spodziewać się, że Pethome.com odniesie sukces w Polsce. Sprawdzimy jak będzie wyglądać ten portal.

Opowiemy też o mipsterach, czyli wylansowanych muzułmanach, którzy podbijają Internet - czy noszenie Ray Banów nie kłóci się z postanowieniami islamu? Zapytamy o to muzułmanów mieszkających w naszym kraju.

Zajmiemy się również ciekawą kampanią Urzędu ds. Cudzoziemców, której celem jest ocieplenie ich wizerunku w Polsce oraz piękną inicjatywą "Szpik na szczyt". Na Kilimandżaro wyruszają osoby po przeszczepie szpiku, dawcy oraz grupa polskich lekarzy transplantologów, a wraz z nimi dziennikarka Polskiego Radia Nina Karczmarewicz. Ją podpytamy o przygotowania do wyprawy, a szefową Fundacji "Przeciwko Leukemii", Monikę Sankowską, o ideę projektu.

A po 8.00 w Czwórkowym studiu pojawi się tłumaczka książki "To ja, Malala" - czyli historii pakistańskiej dziewczyny, która z narażeniem życia walczy o prawa kobiet i ich dostęp do edukacji oraz opowieści o życiu najmłodszej w historii kandydatki do pokojowej nagrody Nobla.

Na "Poranek OnLine" zaprasza Justyna Dżbik - we wtorek, 14 stycznia, w godzinach od 6.00 - 9.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Gondek: przebiegniemy cztery pustynie, żeby zrealizować swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 11:25
Cztery maratony na czterech kontynentach, a ich tylko dwóch. Andrzej Gondek i Marek Wikiera mają ambitne postanowienie na nowy rok. Chcą dotrzeć do mety czterech najtrudniejszych pustynnych biegów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

David Bond: jestem specjalistą od marketingu Matki Natury

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 08:00
Nazywa się Bond, ale nie broni imienia Jej Królewskiej Mości tylko troszczy się o dzieciaki. Z myślą o nich stworzył projekt Wild Thing i próbuje wyrwać dzieci ze szponów nowych technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Amy Goodman: rzetelny dziennikarz powinien bronić demokracji

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 07:30
- Rzetelne dziennikarstwo jest niezbędne do funkcjonowania demokratycznego państwa - uważa Amy Goodman, amerykańska ikona niezależnego dziennikarstwa.
rozwiń zwiń