X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranne pytania i odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2014 10:02
Wtorkowy "Poranek Online" to odpowiedź na wiele nurtujących nas i Was pytań. M.in. sprawdzimy jaka jest polska fonografia i jaka muzyka rządzi na polskim rynku wydawniczym.
Poranne pytania i odpowiedzi
Foto: Glow Images/East News

O muzyce po 8.00 opowie socjolożka kultury z Polskiej Akademii Nauk, współautorka raportu na ten temat, który we wtorek zostanie oficjalnie ogłoszony.

Zapytamy też:

- kto odpowiada za nieodśnieżony albo oblodzony chodnik? Do kogo możemy mieć pretensje, jeśli się poślizgniemy? - ważne pytanie w obliczu zimy, która ma nam za chwilę zafundować -20 stopni.

- co to jest SOIK czyli Służba Ochrony i Kontaktu i jak będzie działać?

- jak można żyć na 25 metrach kwadratowych? - Aż 75,2 proc. najemców w Polsce mieszka w zbyt małych mieszkaniach - wynika z danych Eurostatu. To najgorszy wynik w Europie W Belgii i Holandii zbyt ciasne mieszkanie ma 1 na 20 obywateli. A w Polsce? Prawie co drugi. Tylko co to tak naprawdę znaczy małe mieszkanie? I jak się żyje w kawalerce?

- jakie cechy  powinien mieć trener polskiej reprezentacji sportowej? Polski Związek Koszykówki ogłosił konkurs na trenera męskiej reprezentacji - poinformowano na stronie internetowej federacji. Kandydaci mogą się zgłaszać do 21 stycznia. A może trener powinien być obcokrajowcem, biorąc pod uwagę nasze sukcesy na polu piłki ręcznej?

To wszystko i wiele więcej m.in. konkurs z grą "Activity" do wygrania we wtorkowym "Poranku Online", 21 stycznia, między 6.00 a 9.00.

Zaprasza Justyna Dżbik

Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Dżbik
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Chomątowska prawdziwych przyjaciół poznała w Bredzie

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 13:00
- Kiedy autor napisze coś, co zostanie dobrze przyjęte, rosną wobec niego oczekiwania. Żeby im sprostać odeszłam od reportażu na rzecz wspomnień - mówi Beata Chomątowska, autorka książki "Dobrych przyjaciół poznaje się w Bredzie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Możesz uzdrowić swoje życie. Tylko jak?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 07:10
Wasz ulubiony trener osobisty, Miłosz Brzeziński, tym razem podpowie jak wpłynąć na własne życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prestiżowy zawód? Tokarz, stolarz, ale nie humanista

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 07:00
Humaniści i artyści są przegrani na rynku pracy. 71 procent absolwentów takich kierunków ma poczucie nieprzydatności, jednocześnie w naszym społeczeństwie rośnie szacunek dla wykwalifikowanych robotników, maleje dla lekarzy i przedsiębiorców.
rozwiń zwiń