Twój samochód pojedzie dzięki frytkom?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2014 10:50
We wtorek w "Poranku OnLine" pytanie czy można jeździć samochodem, napędzanym olejem z frytek. Są firmy, które takie olej sprzedają, są ludzie, którzy wlewają go do baków. Czy to jest legalne? Czy to "zdrowe" dla silnika?
Twój samochód pojedzie dzięki frytkom?
Foto: Glow Images/East News

Przy okazji dziesiątych urodzin Facebooka sprawdzimy jak zmienia się język naszych codziennych rozmów pod wpływem treści, które znamy z tego portalu społecznościowego.

Po 7.00 pytanie o Komisję Europejską i odpowiedź prosto z Brukseli od naszej korespondentki Magdy Skajewskiej. Jakie narzędzia ma KE, żeby dyscyplinować kraje członkowskie do różnych działań? Co to znaczy, że KE wzywa kraje do zrobienia czegoś? Sprawdzimy!

W studiu zagoszczą przedstawiciele POPONu. Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych rozpoczęła cykl seminariów, wypracowujących projekt zmian w przepisach związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Jak zapowiadają organizatorzy:"Celem spotkań, które odbędą się w 10 miastach, jest wypracowanie takich metod dialogu i współpracy, które sprawią, że ustawodawca w konstruowaniu przepisów dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych będzie brał pod uwagę postulaty wszystkich stron dialogu społecznego." Podpytamy o szczegóły.

O 7.45 kolejny odcinek naszego radiowego słuchowiska multimedialnego "Radioterapia". Sprawdźcie koniecznie!

Warto też pamiętać, że 4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji zaprosiliśmy do studia przedstawicieli Fundacji Onkologicznej Osób Młodych ALIVIA. Właśnie ruszyli z bardzo ciekawą inicjatywą ONKOMAPA.PL - to portal, dzięki któremu każdy pacjent może sam ocenić ośrodki onkologiczne w Polsce. Szczegóły po 8.00.

Jak sami widzicie - będzie się działo. Zapraszam zatem na "Poranek OnLine", we wtorek, 4 lutego, między 6.00 a 9.00! Justyna Dżbik

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Warchulska: zło jest bardziej seksowne

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2014 18:45
Woli grać zołzy niż słodkie blondynki. Starannie wybiera role i nie zapomina, że ważniejsza od kariery aktorskiej jest rodzina. Gościem Uli Kaczyńskiej w "EX Magazine" była aktorka Agnieszka Warchulska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Banksy: kryminalista czy wybitny artysta?

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2014 17:50
Wyniósł graffiti do rangi sztuki ulicznej. Prowokuje, budzi uznanie, ale przede wszystkim ciekawość. Kim właściwie jest Banksy?
rozwiń zwiń