Podryw w internecie

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 14:39
Portali randkowych mamy w sieci multum. Jak poznać w nich odpowiednią osobę i nie dać się oszukać?
Nasza aktywność na Facebooku mówi prawdę o naszych cechach charakteru
Nasza aktywność na Facebooku mówi prawdę o naszych cechach charakteruFoto: Glow Images/East News

Kamerki, czaty, aplikacje, atrakcyjne profile - to wszystko przyciąga tysiące chętnych. Jak stworzyć wiarygodny i atrakcyjny profil randkowy, by wzbudzić zainteresowanie? O tym porozmawiamy z ekspertami i słuchaczami. Wymienimy doświadczenia w nawiązywaniu znajomości internetowych i poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy taka znajomość ma szanse na sukces w realnym świecie.
Ciekawi goście, interesujące felietony, niebanalne dialogi i jedyni w swoim rodzaju prowadzący. Poniedziałkowa pobudka z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim da wam energię i uśmiech na cały tydzień.
"Poranek OnLine" od poniedziałku do piątku od 6.00.
ac

Czytaj także

Bliskość wymaga poświęcenia, ale można się jej nauczyć

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 11:15
W dzisiejszym świecie coraz trudniej jest okazywać bliskość oraz otworzyć się przed drugą osobą. - Żeby odnaleźć prawdziwe porozumienie w związku, musimy zaangażować czas, siły i naprawdę chcieć - przekonywał w Czwórce dr Bartosz Zalewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepsze sposoby na letni podryw

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 10:00
Wiosną i latem hormony buzują w nas znacznie intensywniej niż w pozostałych miesiącach. W "Poranku OnLine" Mariusz Infulecki i Michał Migała sprawdzili, jakie są wasze ulubione sposoby na zdobycie sympatii płci przeciwnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dobrze mieć sąsiada. Na pewno?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2014 18:00
Czy chcemy czy nie, na sąsiedztwo skazana jest większość z nas. Utopią jest myślenie, że możemy mieć wpływ na to, z kim mieszkamy pod jednym dachem.
rozwiń zwiń