Kultowi bohaterowie polskich seriali

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 11:09
Do oglądania polskich seriali przyznaje się niewielu. Zachwycamy się "Grą o tron" czy "House of cards", stroniąc od "M jak Miłość" czy "Klanu" - a jednak każdy zna Ryśka.
Piotr Cyrwus
Piotr CyrwusFoto: Bartosz Bajerski

Niektórzy bohaterowie polskich seriali wyrośli na bohaterów popkultury. Do takich postaci na pewno możemy zaliczyć Ryśka z "Klanu" czy Hankę Mostowiak z produkcji "M jak Miłość".

W "Poranku OnLine przyjrzymy się kultowym postaciom z rodzimej sceny. Napiszemy kilka fikcyjnych scenek serialowych w formie parodii. Nie zabraknie też czytania serialowych scen, a Czwórkowe studio odiwedzi sam Piotr Cyrwus, odtwórca roli Ryśka.

Na "Poranek OnLine" od 6.00, w środę 20 sierpnia, zapraszają Michał Migała i Mariusz Infulecki.

(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka Mariusz Infulecki

Czytaj także

Jak robić, żeby się nie narobić, a zarobić?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2014 10:00
Odpowiedź na to pytanie, jest jak wygrana na loterii. Mimo to historia popkultury zna kilka postaci, które posiadły tę wiedzę tajemną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GlamPaula: internet daje mi swobodę

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 12:00
Paula Perczyńska jest twórczynią kanału modowego na Youtubie "GlamPaulaTV". Jej konto obserwuje 32 tysiące subskrybentów. Jak sama twierdzi, czasem są dni, kiedy nagrywa prawie wszystko i dzieli się tym ze swoimi widzami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jessica Mercedes: nie chciałam nudnej pracy

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 13:22
Jest jedną z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, a jej wskazówkami inspirują się tysiące młodych dziewczyn. Jessica Mercedes to najlepszy przykład, że warto w życiu podążać za pasją.
rozwiń zwiń