Sława pogodynek

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 12:01
Już za chwileczkę piękne sierpniowe lato zmieni się w złotą jesień. Do doskonała okazja, by przyjrzeć się pracy pogodynek, a co za tym idzie fenomenie ich sławy.
Sława pogodynek
Foto: Glow Images/East News

Każdy z nas z pewnością umie wymienić nazwisko przynajmniej jednej pogodynki albo pogodynka, czyli osób prezentujących prognozę pogody na antenie radia bądź telewizji.

Sławą pogodynki nie raz przewyższają niejednego prezentera wiadomości. Skąd bierze się to zjawisko w Czwórce o poranku zastanowią się Michał Migała i Mariusz Infulecki.

Panowie podywagują też czy idą już jesień i zima i czy już należy kupić kalesony, reformy i półhalko spodnie.

Zapraszamy w wtorek, 26 sierpnia, od 6.00 na "Poranek OnLine".

(pj)

Czytaj także

Kalosze - buty tylko na deszcz

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 17:41
- Kalosz jest butem dobrym na zewnątrz, kiedy jest plucha, deszcz. Nie jest to obuwie do całodziennego chodzenia - mówi Paweł Kołodziejski z Poradni Chorób Stopy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na klimat nikt nie patrzy perspektywiczne

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 19:23
Brak zmian i działań na rzecz ochrony środowiska i klimatu spowoduje, że dziś będziemy mieć tanią energię, a za 20 lat nie będziemy mieli czym zasilać rozwijającej się gospodarki, a ceny energii drastycznie wzrosną - ostrzegają eksperci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co się dzieje z pogodą?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 17:13
Czy można racjonalnie wytłumaczyć zmiany klimatyczne, za sprawą których w połowie stycznia czujemy... przedwiośnie? Czy prawdziwa zima jeszcze przyjdzie? O tym wszystkim dyskutowaliśmy dziś w Czwórce w audycji Krzyśka Grabowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pioruna nie złapiesz "z ręki"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 13:00
Letnie burze sprzyjają fotograficznym polowaniom na pioruny. Jednak uwiecznienie ich na zdjęciu wcale nie jest łatwą sprawą.
rozwiń zwiń