Muzyka obciachowa

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2014 13:05
W każdym gatunku muzycznym możemy znaleźć takie piosenki, których słuchanie to zwyczajnie... obciach. Na dobry początek tygodnia kilka z nich przypomnimy.
Michał Wiśniewski
Michał WiśniewskiFoto: facebook.com

W "Poranku OnLine" porozmawiamy o najbardziej obciachowych nagraniach w historii polskiej muzyki. Które z nich możemy określić synonimem słowa kicz, a które z czasem straciły swą "moc"?

A może są takie szlagiery, których słuchacie mając w pełni świadomość, że raczej nie wypada się do tego przyznawać?

Zapraszamy w poniedziałek 22 września od 6.00. "Poranek OnLine" rozkręcą niezawodni Michał Migała i Mariusz Infulecki.

ac

Czytaj także

Lata 90. to była era muzyki pop!

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 10:00
W latach 90. na świecie nastąpił gwałtowny rozwój muzyki pop. Producenci szukali młodych i zdolnych muzyków na castingach. Następnie tworzyli boysbandy i girlsbandy, które zdobywały szczyty popularności nie tylko w swoich krajach, ale również na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepszy Przekaz W Mieście w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2014 15:00
Najlepszy Przekaz W Mieście to polski zespół hip-hopowy. Członkowie grupy w swoich utworach starają się łączyć różne gatunki muzyczne. W ich piosenkach można odnaleźć społeczne przekazy, i to nie bez kozery, ponieważ chcą oni w przyszłości założyć własną fundację pomagającą tym najmłodszym.
rozwiń zwiń