X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wolontariusze w sieci

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2011 22:00
Wirtualny wolontariat ułatwia pomaganie. Jak się włączyć w to działanie w sieci? I co możemy zrobić dla innych siedząc przed komputerem? Podpowiadamy.
Audio

Wystarczy łącze internetowe, by ułatwić komuś życie. - W sieci są grupy wsparcia, są ludzie, którzy gromadzą wiedzę, angażują się w dobroczynność, dzielą się swoimi kompetencjami. To najczęściej spotykane formy pomocy przez sieć - mówi gość Czwórki.

W Polsce e-wolontariuszy jest coraz więcej, sporo internautów działa przy kampanii społecznej dawca.pl, która ma za zadanie promowanie świadomego oddawania narządów innym. Są tacy, którzy prowadzą forum dla wypalonych zawodowo, są też ludzie zaangażowani w tworzenie czasochłonnych projektów: Wirtualne Podręczniki i Wolne Lektury.

Jak najlepiej pomóc innym przez internet? Posłuchaj co w "Poranku" mówią Patrycja Rokicka i Marzena Kacprowicz z Fundacji Dobra Sieć.

usc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Manifest e-wolontariatu"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2009 21:00
13 listopada, w 19 rocznicę powstania pierwszej strony internetowej opublikowano "Manifest e-wolontariatu". Jaki jest zasięg e-wolontariatu? Jakie formy przybiera i może przybierać? Jakie szanse przynosi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz żyć dłużej? Zostań wolontariuszem!

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 12:36
Jak wynika z badań opublikowanych przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne w piśmie "Health Psychology", osoby angażujące się w wolontariat mają szansę żyć dłużej od innych. Jednak pod pewnym warunkiem…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kliczko rekrutował wolontariuszy na Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2011 16:26
Na kandydatów na wolontariuszy na Euro 2012, czekała dzisiaj w Kijowie nie lada niespodzianka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zostań wolontariuszem na Euro 2012 (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2011 08:15
Marta Dermańska (koordynator akcji): Kandydat na wolontariusza musi mieć ukończone 18 lat, górnej granicy wiekowej nie ma. Musi znać język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację.
rozwiń zwiń