X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W biznesie jest miejsce dla uczciwych ludzi

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2012 13:39
- W prasie dominuje wizerunek złego biznesu, ale to wynika z tego, że dziennikarze chętniej piszą o nieuczciwych biznesowych zagraniach – mówił w Czwórce prof. Wojciech Gasparski z Akademii im. Leona Koźmińskiego, gdzie odbywa się V Światowy Kongres Etyki Biznesu
Audio
  • Wojciech Gasparski o V Światowym Kongresie Etyki Biznesu

W Warszawie, w dniach 11- 14 lipca po raz pierwszy w Europie odbędzie się V Światowy Kongres Etyki Biznesu, nazywany nieformalnie Olimpiadą Etyki Biznesowej. - Spotykają się na nim ludzie ze wszystkich kontynentów, z 43 krajów, a gościem specjalnym będzie Lech Wałęsa – opowiadał w Czwórce profesor Wojciech Gasparski.

Celem kongresu jest dyskusja na temat promocji i upowszechnianie etycznych postaw w środowiskach biznesowych. – Niestety zdarza się, że przedsiębiorcy nie mają kręgosłupa moralnego, a ludzi postrzegają jako pozycje w tabelach statystycznych, bezosobowo – opowiadał gość Justyny Dżbik.

Profesor Gasparski zwracał uwagę na potrzebę stworzenia kodeksów etycznych i prowadzenia odpowiednich szkoleń w firmach oraz posiłkowania się opiniami doradców etycznych. – Z reguły tam gdzie gospodarka jest bardziej rozwinięta, to i infrastruktura etyczna jest bardziej rozwinięta, ale sama infrastruktura nie zapewni etyczności postaw - podkreślał.

W kongresie, w miarę wolnych miejsc, może uczestniczyć każdy, kto jest zainteresowany tematem. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak robić czyste interesy w szpitalu?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 07:35
Czy lekarz może pojechać na sponsorowane seminarium? Zdecyduje szpitalny rzecznik ds. etyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karty zbliżeniowe są za drogie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 08:22
Bezstykowe karty są już na rynku, tylko niewiele punktów chce je akceptować, bo prowizje banków są dla nich zbyt wysokie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracodawca na uczelni to nie intruz

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 08:28
Nowe kierunki studiów podyplomowych powstają często we współpracy z firmami - informuje "Puls Biznesu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczny biznes w wirtualnym świecie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 00:00
Wirusy, spam, niestabilne łącze internetowe mogą sparaliżować pracę w każdej firmie, a w konsekwencji spowodować poważne starty finansowe.
rozwiń zwiń