X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Kup pacyfę - wspieraj dzieci”

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2012 15:00
- Każdy może kupić sobie taką pacyfę i w ten sposób wspomóc wioski dziecięce - Anna Choszcz-Sendrowska zachęcała do udziału w akcji charytatywnej
Audio

Katarzyna Pakosińska, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Maciej Musiał, wraz z zaangażowanymi społecznie firmami, wspierają akcję charytatywną "Pacyfa". Pacyfa symbolizuje pokój, tolerancję, świat bez wojen oraz nienawiści, a tylko w takim otoczeniu powinny rosnąć i rozwijać się dzieci, szczególnie pokrzywdzone przez los. Gwiazdy promują noszenie bransoletek Missiu z motywem pacyfy. 20% przychodów ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

- To jest niesmowite, bo te dziecięce wioski naprawdę wyglądają jak normalne wioski - opowiadał jeden z ambasadorów akcji, Maciej Musiał. -W każdej są domy, w których mamy wychowują dzieci, a po środku stoi dom dyrektora - mówił aktor.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi oraz działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizuje swoją misję w Polsce już od prawie 28 lat. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie ponad 1250 dzieci.

Jak im pomóc dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Realizacja marzeń to jest uzależnienie"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 14:00
W listopadowym numerze "Wysokich Obcasów Extra" Marek Górlikowski, cywil, który nie lubi wojny rozmawia z Magdaleną Kozak, która swe życie odmieniła wyjazdem na misję wojskową w Afganistanie. O szczegóły tego spotkania podpytuje Justyna Dżbik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawę tworzą "słoiki"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 10:40
Dłuższe święta czy weekendy są okazją dla ludzi przyjezdnych, żeby wyjechać do domu rodzinnego. Rodowici mieszkańcy stolicy mają wtedy okazję, by ponarzekać na "słoiki".
rozwiń zwiń